Kamil O.

Temat: 1/4 LM: Barcelona - Szachtar

Dziś 20.45 początek spotkania. Jak nastroje przed meczem ? Liczę na zwycięstwo minimum 2 bramkami, aby na wyjeździe w miarę spokojnie kontrolować spotkanie. Z drugiej strony, Szachtar jest mocny i trzeba mieć dla nich respekt.

konto usunięte

Nastroje-jak zawsze bojowe.Już wspominałem w postach,że rosjanie....przepraszam-ukraińcy,zawsze byli twardzielami i należy uważać.Cichą nadzieję mamy na wysokie zwycięstwo."Ściany" CN pomogą Nam.

Jest dobrze,2:0 do przerwy.Jednak ruscy :) pokazali pazur.
Sławomir Franczak

Sławomir Franczak CERVA Polska -
Dyrektor handlowy

5:1 - myślę, że o mecz w Doniecku możemy być spokojni :-)
Kamil O.

5:1 - a wydaje mi się, że Barcelona nie była do końca zmobilizowana, mogli zagrać jeszcze lepiej :-) To dobrze wróży :-)

O rewanż jesteśmy spokojni. Pewnie Guardiola da odpocząć niektórym graczom.
Lech Walkiewicz

Lech Walkiewicz Technik Informatyk

zachowują siły na realek. :)

aż strach pomyśleć co będzie jak MVP ponownie się przebudzi. już najwyższa pora na to.
Łukasz Buszka

projektuje,
fotografuje,
podróżuje, gotuje

Co do samego już meczu to martwi mnie obrona. Ja wiem ze fajne zwycięstwo i wygranie rewanżu w kieszeni, ale to co wyprawia środek wczoraj może się nie dobrze skończyć jeśli na miejscu Szachtara będzie Real. Poza tym pracuje tylko Alves na swojej stronie lewa prawie w ogóle nie włącza się do ataków. Puyol wracaj !!!!
Maciej K.

Maciej K. DevOps Engineer

Chciałbym zauważyć, że cała defensywa zagrała (przynajmniej na początku meczu) katastrofalnie i gdyby Szachtar miał więcej szczęścia lub piłkarzy z zimną krwią to po 15 minutach mogło być 1-3. Alves mógł nawet zaliczyć asystę. Zagrał tak jak Pique kilka tygodni temu - rozkojarzony, nieskoncentrowany, nonszalancki i nieodpowiedzialny. Na szczęście z upływem minut było lepiej ale kto wie jak by to się skończyło gdyby na początku Szachtar strzelił kilka goli. Sytuacji mieli sporo.