Karnet jest jak zwykle ale oby nie było tak jak zwykle a poziom gry z Lechią nie nastraja do optymizmu.
Mateusz B.

Mateusz B. Kierownik marketingu

Ja tam pierwszy raz od lat wchodzę na bilet.

Mam taką teorię, że jak wygramy z wisłą, to będziemy lepsi od Barcelony :)

Biorąc pod uwagę, że Wisła przegrała z Barceloną 1-4 w niedawnym dwumeczu to jest to dość szalona teoria ;-)

Mateusz Brózda:

Ja tez, ciezkie czasy nastały :D

Do zobaczenia na "C" ;]Wojciech M. edytował(a) ten post dnia 28.08.08 o godzinie 23:23
Arkadiusz T.

Arkadiusz T. Product Manager

Szarpnąłem się na "A" ze względu na samochód i już nigdy nie popełnię tego błędu :)

Cracovia po raz kolejny przegrała z sędzią (pamiętacie mecz z Zagłębiem Lubin?), chociaż i wiślacy mogą mieć sporo zastrzeżeń. O ile ręki Nowaka w polu karnym nie zauważyłem w tym "kotle", o tyle przerywanie akcji Craxy w trzydziestej którejś minucie po faulu na Dudzicu było ewidentną złośliwością sędziego. Podobnie jak to, że Zieńczuk i Cleber nie wylecieli z czerwonymi kartkami. O ile nie leżą mi wulgaryzmy wykrzykiwane na stadionie to całkowicie rozumiałem: "Zieńczuk chuj" i "Sędzia chuj". Szkoda, że na meczu "podwyższonego ryzyka" jakim niewątpliwie od zawsze są krakowskie derby, emocje podnosi ... niedoj... i niedowidzący sędzia.

Remis sądząc po przebiegu meczu jak najbardziej powinien satysfakcjonować obie strony, pogromcom Barcy nie udało się pokonać Cracovii, bo ta zagrała po protu dobrze (choć lepiej w pierwszej połowie). Cieszy taka postawa po przegranych z dziadami typu Piast czy Lechia. Oby jak najmniej udziału takich kretynów jak sędzia Paweł Gil, zesłanie do okręgówki byłoby dobrym rozwiązaniem - ale znając decyzje PZPNu (w 2006 r za fatalne sędziowanie meczu Wisłą - Arka, m.in. nie przerwał meczu pomimo wbiegnięcia na murawę kibiców Wisły, Gil został zawieszony na... miesiąc i ukarany karą finansową w wyokości ... 1000 zł), raczej nic mu nie grozi.

Ledwo dzisiaj mówię :) Kurcze, było tak blisko zwycięstwa... Mam wrażenie, że wszyscy wczoraj naprawdę głęboko uwierzyli, że uda nam się utrzymać przewagę i wygrać z wisłą. Stąd remis, mimo, że satysfakcjonujący, sprawił, że kibice wychodzili nieco rozgoryczeni.

PS. Arek, super zdjęcie :)

No niestety. Każdy z nas przed meczem brałby taki wynik w ciemno, ale po przebiegu meczu a szczególnie pierwszej połowy można odczuwać "lekki" niedosyt.

Mecz był dobry nie uwzględniając sędziego. Oby za 3 tyg chłopaki też wyszli z taką ambicją i pokonali Legie.

Asia W.:

Dzięx ;)

Po zwycięstwie z Barcą, byłem pewny że polegniemy całkowicie (O:3, 0:5?), więc i grą i wynikiem byłem dość usatysfakcjonowany, zresztą w głosach ludzi, w przerwie, słychać było głównie: "oby dociągnąć wynik do końca". Żeby wygrać z Wisłą trzeba by strzelić na 2:0, 1:0 dociągnąć do końca od 25 minuty grając przeciwko Boguskiemu, Jirsakowi, Zieńczukowi i Brożkowi to raczej nierealne, ciągle nie widzę u nas tzw. "bramkostrzelnego" napastnika.

PS: Derby w tym sezonie aż 4 razy, bo z Wisłą jesteśmy rozstawieni w Pucharze Polski, więc jeszcze przyjdzie czas by zakląć lub się nacieszyć :)Arkadiusz T. edytował(a) ten post dnia 02.09.08 o godzinie 12:11

Henryk Jadach

Henryk Jadach Prezes Zarządu /
Specjalista ds
dotacji, IQon Sp. z
o.o.

to były chyba najciekawsze derby od powrotu do ekstraklasy. w sensie tego, co sie działo na murawie. jak dla mnie świetne widowisko. wynik może być:)

Derby właśnie trwają.

Wisła gra z "Yids" (Yiddos), czyli Żydami z Londynu.
Wyjątkowo i warunkowo trzymam za Wisłą, zresztą w porównaniu z meczem Lecha to miodzio się ogląda ;)

Właśnie leci relacja na Polsacie sport, aż się zdziwiłem

Dużo lepiej gra Craxa niż w meczach z Polonią B, czy Legią - w ogóle stwarza sobie jakieś sytuacje podbramkowe

Najgorszy zawodnik meczu: Wasiluk, ociera się o dno

kto jest Dynarek? ;)Arkadiusz T. edytował(a) ten post dnia 09.10.08 o godzinie 22:12

No i 2:0, ale nie widać było, ze gra drużyna z czołówki tabeli z tabelę zamykającą.
Ponieważ połowę stanowili zawodnicy młodzieżówki, może warto na nich postawić ;)

No nie wiem. Pierwsza połowa była wyjątkowo dla Wisły a że skończyło się tylko 2:0 to wielki fart bo spokojnie mogło to się skończyć 5:0. W drugiej połowie coś ruszyło ale dalej słabo. Jedyny pozytyw to Sławek Olszewski - Cabaj pewnie czuje jego oddech na plechach i bardzo dobrze :)

Konrad Hrabia:

Eeee tam, dupczysz ;P

Po dramatycznym meczu na wyjeździe [sic!], grająca bez bojaźni Cracovia, skompromitowała Wisłę Kraków, której nie pozwoliła na strzelenie więcej niż 2 bramek i zajęła w tym meczu zaszczytne drugie miejsce. Piłkarze Wisły, którzy schodzi po meczu ze spuszczonymi głowami byli przedostatni.

Niestety Cracovia może stracić ojca tego i wielu innych, ostatnich sukcesów, gdyż Stefan Majewski wybiera właśnie pomiędzy ofertami Interu, Olimpiakosu i Benficy

Obrazek
Arkadiusz T. edytował(a) ten post dnia 11.10.08 o godzinie 02:10

Chyba że tak na to patrzymy :D

Ufffff... Na szczęście w meczu o pietruszkę z Piastem Gliwice, udało nam się... korzystnie zremisować ;DDDDDDDDDDArkadiusz T. edytował(a) ten post dnia 14.10.08 o godzinie 00:08