Temat: Praca dla Microsoft .NET Developer - IT Support Group Sp....

W związku z rozpoczynającymi się projektami dla czołowego polskiego banku detalicznego, firma IT Support Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie poszukuje pracowników na następujące stanowisko:

Microsoft .NET Developer

Umiejętności:
* Co najmniej dobra znajomość środowiska Microsoft.NET (z naciskiem na technologie ASP.NET 1.1)
* Co najmniej dobra znajomość SQL SERVER/T-SQL
* Znajomość HTML/CSS/Javascript
* Doświadczenie w budowaniu web-services mile widziane
* Szybkie pisanie eleganckiego kodu (C#)

Obowiązki:
* Projektowanie i rozwój aplikacji ASP.NET wspólnie z innymi członkami zespołu

Idealny kandydat to osoba z dwuletnim oraz udokumentowanym doświadczeniem w tworzeniu aplikacji w .NET, biegła w pisaniu kodu oraz potrafiąca tworzyć ergonomiczne i atrakcyjne wizualnie interfejsy użytkownika.

Oferujemy:
* Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od rezultatów i jakości pracy
* Rozwój umiejętności zawodowych w zakresie umiejętności specjalistycznych oraz biznesowych aspektów projektów informatycznych
* Pasjonującą pracę w zespołach projektowych realizujących wdrożenia dla największych polskich firm z sektorów finansowego, telekomunikacyjnego i farmaceutycznego
* Udział przy tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w ramach projektów wewnętrznych ITSG
* Elastyczny model współpracy (możliwe nieregularne godziny pracy uwzględniające zajęcia na studiach)

Oferty (CV) proszę kierować na adres praca@itsg.com.pl. Prosimy o szczegółowe opisanie wykonywanych projektów technologiach .NET.

Termin składania ofert upływa 1 marca 2007.