Anna R.

Anna R. Head of Wind
Projects
Development,
Eco-Wind
Construction ...

Temat: Asystent Wind Energy Engineer - praca w dziale technicznym

OFERTA PRACY / STAŻU

Wiodąca firma developerska z branży energetyki wiatrowej wchodząca w skład dużego koncernu energetycznego poszukuje pracownika/ stażystę w dziale technicznym na stanowisko asystenta wind energy engineer-a

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie miała szanse poznać poszczególne etapy realizacji projektów wiatrowych począwszy od planowania, ochrony środowiska do pomiarów wietrzności, modelowania farm wiatrowych, akustyki, optymalizacji.

Wymagania:
- absolwent lub student niestacjonarny na kierunku: ochrona środowiska, budownictwo
- znajomość programu AutoCad na stopniu podstawowym,
- podstawy znajomości przepisów dotyczących ochrony środowiska, prawa budowlanego,
- zaangażowanie,
- sumienność,
- umiejętność pracy w zespole,
- kreatywność,
- komunikatywność,
- doskonała organizacja pracy,
- prawo jazdy kat. B,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

Oferujemy:
- możliwość zdobywania wiedzy w perspektywistycznej branży
- atrakcyjne wynagrodzenie
- duże możliwości rozwoju zawodowego
- wysokiej klasy narzędzia do pracy

Miejsca pracy: Wejherowo

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: wejherowo@ecowind.pl w temacie proszę umieścić dopisek: asystent