Krzysztof
Łozowski
Artysta plastyk
malarstwo olejne
rysunek akwarela
Temat: Bajki dla dorosłych obrazy olejne Krzysztof Łozowski
Serdecznie zapraszam:m.in. obraz z cyklu "Bajki dla dorosłych", Kareta miłości w Krakowie, 50 x 70cm olej, płótno, 2007
galeria:
http://lozowski.webs.com
® Krzysztof Łozowski