Krzysztof Łozowski

Krzysztof Łozowski Artysta plastyk
malarstwo olejne
rysunek akwarela

Temat: Bajki dla dorosłych obrazy olejne Krzysztof Łozowski

Serdecznie zapraszam:

Obrazek

m.in. obraz z cyklu "Bajki dla dorosłych", Kareta miłości w Krakowie, 50 x 70cm olej, płótno, 2007

galeria:

http://lozowski.webs.com

® Krzysztof Łozowski

konto usunięte

żałuję, że nie będę w Krakowie, aby obejrzeć inne. Pozdrawiam.

konto usunięte

niezły czad... ;)

konto usunięte

bardzo dobry pomysl na malarstwo olejne... bajkowe klimaty... polaczenie ilustracji i opowiadania w formie czysto wystawienniczej :) ... pozdrawiam
Waldemar Dąbrowski

Waldemar Dąbrowski Malarz obrazów.
Prace graficzne.

... fantastyczny obraz...

Fajny obraz,
ale co do pomysły to już takie widziałam w katalogu jednego malarza z częstochowy. Jego są co prawda o wiele bardziej kolorowe i są robione inną trechniką ale też łączą klaunów, tematykę bajkową i prewersję.
pozdr

Następna dyskusja:

Wyślij zaproszenie do