konto usunięte

Temat: Poszukuję pracy w KONTROLI JAKOŚCI

Witam Forumowiczów.

Z racji ukończenia studiów magisterskich na kierunku: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji w specjalności: Zarządzanie Jakością poszukuję pracy w kontroli jakości bądź na produkcji.

Chętny jestem także na staże lub dodatkowe szkolenia.

Pozdrawiam,
Seba.

Witam Pana,

jako konsultant firmy doradczej TEST prowadzę aktualnie projekt rekrutacyjny na stanowisko Specjalisty ds. Jakości do dużej, międzynarodowej firmy z branży automotive w Wałbrzychu. Poniżej więcej informacji na temat stanowiska:

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, techniczne lub handlowe)
- min. roczne doświadczenie pracy w firmie produkcyjnej (mile widziana branża: automotive, AGD, metalowa, itp.)
- mile widziana znajomość programu AutoCad
- umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne
- dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu
- znajomość środowiska MS Office
- dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego
- znajomość systemu ISO i narzędzi jakościowych (w tym FMEA, APQP, 8D itp.)

Obowiązki:

- zapewnienie jakości produktu według wymagań klienta
- analiza i ocena wyrobów uznanych przez klienta jako wyroby zgodnie z wymaganiami 8D
- wdrażanie nowych projektów pod względem wymagań jakościowych
- tworzenie dokumentacji jakościowej zgodnie z wymaganiami klienta i systemu branży motoryzacyjnej
- analiza i ocena wyrobów uznanych jako potencjalnie niezgodne
- współtworzenie procedur systemu zarządzania jakością
- kontakty bezpośrednie z klientami – wyjazdy do klientów na całym świecie

Oferujemy:

- ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
- atrakcyjny pakiet socjalny
- niezbędne narzędzia pracy

Jeśli jest Pan zainteresowany i chciałby Pan wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, bardzo proszę
o przesłanie na adres: jakub.wegrzyn@testhr.pl swojego CV z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

W przypadku dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam serdecznie
Jakub Węgrzyn
Konsultant

Advisory Group TEST Human Resources
challenging projects for market leaders

e-mail: jakub.wegrzyn@testhr.pl
tel. +48 71 78 22 032
50-136 Wrocław, ul. Wita Stwosza 15
esthr.pl :: RaportPlacowy.pl

Wyślij zaproszenie do