Marcin Pastuła

Marcin Pastuła Dyrektor ds.
sprzedaży

Temat: Oferta Pracy AXA Polska -Przedstawiciel...

Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy

Nr ref.: Zespół MP

Główne zadania:
• Profesjonalne doradztwo finansowe
• Aktywne poszukiwanie klientów
• Osiąganie założonych celów sprzedażowych
Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
• Umiejętność budowania relacji z klientami
• Wysoka komunikatywność
• Samodzielność w działaniu
• Orientacja na rozwój i rezultat
Oferujemy:
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o prestiżowej marce oraz możliwość rozwoju kariery zawodowej
• Szeroką gamę produktów ubezpieczeniowo-finansowych
• Umowę o współpracę (działalność gospodarcza) oraz wsparcie finansowe w początkowym okresie współpracy
Osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV, list motywacyjny, numer referencyjny w tytule e-mail na adres:

AXA Polska S.A.
Oddział Lublin II
ul. Narutowicza 24/26, 20-016 Lublin
lub email: marcin.pastula@wp.pl
Telefon kontaktowy: 604 619 511

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie odsyłamy. Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.
Adam Karol Chodkowski

Adam Karol Chodkowski Robię co trzeba

:) - tyle komentarza

Następna dyskusja:

Doradca Ubezpieczeniowo-Fin...

Wyślij zaproszenie do