Lesława O.

Lesława O. Psycholog, trener,
rekruter, coach,
autor

Temat: Podejmę pracę

Witam,
jestem trenerem umiejętności miękkich, produktowym, rekruterem, również coachem, autorem z dorobkiem twórczym [ "płyta interaktywna CD "Profesjonalna sprzedaż" wyd przez Contentis].

I jak w tytule zaznaczyłam podejmę pracę.
L. Orłowska
607 898 188
Larisa Novak

Larisa Novak PR and
Communications
Adviser

Dzień dobry
Szanowna Pani Lesławo,

prosze zapoznać się z ofertą o pracy firmy BBEU Posla i ewentualnie o wysłaniu zgloszenia:

BBEU Sp. z o.o. tworzy infrastrukturę rozwoju relacji biznesowych. Świadczymy usługi B2B w zakresie przyspieszenia rozwoju Firm oraz wsparcia relacji biznesowych i handlowych w krajach UE i non UE.
Struktura organizacyjna BBEU obejmuje sieć Przedstawicielstw na terenie dziewięciu krajów Europy (w planach otwarcie kolejnych).
W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Trener Sprzedaży - szkoleniowiec

Zakres obowiązków:
• Przygotowywanie, prowadzenie oraz ewaluację szkoleń z zakresu sprzedaży usług B2B dla pracowników działu sprzedaży (struktura wewnętrzna: Firma oraz zewnętrzna: Przedstawicielstwa) i dla kadry menedżerskiej,
• Przygotowywanie materiałów marketingowych i szkoleniowych (także do akcji telemarketingowych)
• Przeprowadzanie coachingów dla kadry kierowniczej oraz handlowców,
• Przygotowywanie, prowadzenie oraz ewaluację szkoleń dla Przedstawicielstw i Agentów Handlowych w zakresie: wewnętrznych procedur postępowania, standardów obsługi, technik sprzedaży i innych kompetencji „miękkich”
• Opracowywanie nowych metod powodujących wzrost sprzedaży
• Pomoc w badaniu potrzeb szkoleniowych
• Współpracę z działem sprzedaży i z działem marketingu w zakresie wsparcia sprzedażowego i promocji
• Przygotowywanie i realizację akcji sprzedażowych (opcjonalnie)

Wymagania:
• Doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń zarówno produktowych (usługi B2B) jak i „miękkich"
• Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca prowadzenie szkoleń
• Wykształcenie kierunkowe będzie atutem
• Mile widziana znajomość branży usług B2B (ubezpieczenia, marketing B2B, handel międzynarodowy)
• Umiejętność przekazywania wiedzy
• Umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Gotowość do częstych podróży służbowych
• Dodatkowym atutem będzie specjalizacja w szkoleniach sprzedażowych

Oferujemy:
• Interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie działającej, nowoczesnej i stale rozwijającej się firmie
• Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji
• Możliwość rozwoju w ramach międzynarodowej korporacji
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: office@businessbillboard.eu w tytule mail’a wpisując: Trener Sprzedaży
Prosimy o zamieszczenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883).

Pozdrawiam serdecznie,

Następna dyskusja:

Podejmę stałe zatrudnienie

Wyślij zaproszenie do