Olga P.

Olga P. Vogue Travel sc

Temat: Specjalista/ka ds turystyki Biuro Podróży Poznań

Czujesz się pewnie w obsłudze klienta? Chcesz pracować z produktem wysokiej jakości? Cenisz sobie autentyczność? Szukasz stałej pracy. To świetnie. My szukamy ciebie! Napisz do mnie rekrutacja@voguetravel.pl

Jesteśmy poznańskim organizatorem obozów i kolonii Vogue Travel. Nasze dotychczasowe osiągnięcia:

- 10 lat doświadczenia oraz stabilna pozycja na rynku;
- wakacje z nami wybrało już ponad 12.000 rodziców;
- Wyróżnienie w XIV Poznański Lider Przedsiębiorczości 2017;
- Róża Kolumba 2017 za Najlepszy Produkt W Kategorii Mediów Internetowych;
- Róża Kolumba 2016 Wyróżnienie W Kategorii Mediów Internetowych;
- jednak przede wszystkim zdobyliśmy serca naszych klientów
Więcej na nasz temat możesz przeczytać tutaj http://voguetravel.pl

Zadania:

- bieżąca obsługa klientów firmy;
- kompleksowa obsługa rezerwacji w systemie rezerwacyjnym;
- zarządzanie dokumentacją związaną z obsługą klienta oraz rezerwacjami;
- podstawowe prace biurowe;
- pamiętaj, to jest praca u organizatora! Bieżące zadania organizacyjne.

Wymagania:

- minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (nie musisz posiadać znajomości produktu turystyki młodzieżowej, wdrożymy Ciebie, ważne abyś posiadał/a i znał/a podstawowe mechanizmy sprzedaży produktu turystycznego);
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów z rodzicami dzieci, czyli twoim klientem;
- asertywność - damy tobie wsparcie, ale trudnych sytuacji nie rozwiążemy za ciebie;
- potrafisz pracować pod presją czasu? Super, to niezbędna umiejętność;
- zdolność poruszania się po labiryncie systemów turystycznych;
- znasz SYKON - to twój duży atut!
- tytuł MS Office NINJA - tabelki, etykiety i arkusze kalkulacyjne nie są dla ciebie czarną magią;
- twoi poprzedni pracodawcy doceniali twoją pracę? świetnie! przedstaw nam referencje.

Co oferujemy kandydatkom/om na stanowisko?

- umowę o pracę i stabilne wynagrodzenie;
- premie sezonowe - razem pracujemy na nasz sukces!
- skrócony czas pracy w ramach umowy o pracę w sezonie jesienno-zimowym - nawet do 5h dziennie!
- perspektywy rozwoju w obszarze organizacyjno-logistycznym - masz smykałkę do organizacji wypoczynku? Wykaż się!
- masz psa, możesz go zabrać do pracy. :)

lub
Napisz do mnie rekrutacja@voguetravel.pl