konto usunięte

Temat: PROJECT MENAGER- Warszawa

STANOWISKO: Menedżer Projektu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
1. Zarządzanie zakresem projektu, budżetem projektu, ryzykiem projektu
2. Utrzymywanie relacji z dostawcami
3. Odpowiedzialność za realizację projektu zgodnie z wymaganiami klienta
4. Zarządzanie jakością dostarczanych produktów projektów
5. Zarządzanie dokumentacją projektową
6. Zarządzanie komunikacją projektu

UMIEJĘTNOŚCI:
1. Komunikatywność
2. Umiejętność pracy zespole
3. Umiejętność zarządzania priorytetami zadań
4. Umiejętność budowania i motywowania zespołu projektowego
5. Umiejętność zarządzania czasem
6. Samodzielność
7. Wysoka kultura osobista
8. Znajomość specyfiki projektów informatycznych

WYKSZTAŁCENIE
1. Wyższe
2. Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

MILE WIDZIANE:
1.Znajomość rozwiązania EPM Enterprise Project Management Server
2.Znajomość standardów PMI
3.Doświadczenia w prowadzeniu projektów informatycznych
4.Doświadczenie we wdrażaniu aplikacji biznesowych
5.Dyspozycyjności

OFERTY Z DOPISKIEM GoldenLine proszę na mail: rekrutacja@exorigo.pl
lub na jbaclawski@exorigo.pl
ADRES FIRMY http://exorigo.plJan Paweł Bacławski edytował(a) ten post dnia 04.03.08 o godzinie 00:32