Agnieszka Musialik

Agnieszka Musialik Stowarzyszenie
Aletheia, Zajęcia
Twórcze i Warsztaty
Arty...

Temat: Pracownik administracyjno - biurowy - Kraków

„PRO-VITA” NZOZ KRAKÓW-ŚRÓDMIEŚCIE
OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY
referenta administracyjnego - biurowego

1. Opis stanowiska pracy:

- Rejestracja pacjentów i telefoniczne udzielanie informacji
- Opracowywanie i przekazywanie uprawnionym organom zbiorczych zestawień statystycznych, analiz, sprawozdań i informacji dotyczących działalności poradni
- Prowadzenie rejestru osób przyjmowanych w poradni
- Prowadzenie korespondencji
- Prowadzenie dokumentacji wewnętrznej
- Archiwizacja danych
- Planowanie, zakup i gospodarowanie środkami czystości, materiałami biurowymi i
gospodarczymi
- Niepełny wymiar godzin

2. Wymagania:
- znajomość zasad organizacji pracy biurowej
- umiejętność obsługi sprzętu biurowego
- umiejętność obsługi komputera, znajomość oprogramowania MS Office: Word, Excel,
- umiejętność pracy w zespole
- dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w szybkim tempie
- wysoka kultura osobista

CV oraz List Motywacyjny proszę przesłać na adres mailowy:
provita@provita.org.pl
telefon: (012) 413-80-47
Sylwia K.

Sylwia K. Process Quality
Manager, nazwa.pl

Witam. Powyższa oferta pracy bardzo mnie zainteresowała. Wysłałam na podany adres swoją aplikację i mam nadzieję iż uznają ją Państwo za godną uwagi oraz że będę miała okazję przedstawić swoją kandydaturę osobiście

Arty...

Mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku i uda się Pani znaleźć dobrą pracę, pozdrawiam.

Następna dyskusja:

Szukam pracy jako pracownik...

Wyślij zaproszenie do