Grzegorz Grata

Grzegorz Grata Owner BGtech

Temat: Poszukiwany Przedstawiciel Handlowy

Firma z branży agd i reklamy poszukuje pracowników na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
*realizacja założonych celów sprzedaży,
*budowanie pozytywnych relacji z nowymi, jak i obecnymi klientami,

WYMAGANIA:
*doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta,
*umiejętności negocjacyjne,
*prawo jazdy kat. B,
*dobra znajomość obsługi komputera,
*komunikatywność,
*systematyczność,
*wysoka kultura osobista,
*samodzielność i inicjatywa,

OFERUJEMY:
*atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
*umowa o pracę
*szkolenia produktowe i sprzedażowe,
*możliwość awansu i rozwoju zawodowego,
*służbowy telefon,
*służbowy komputer,
*służbowy samochód.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv ze zdjęciem na adres:grzegorz@bgtech.pl

Prosze o dołączenie poniższego oświadczenia na CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Ustawy 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

konto usunięte

małe pytanko... na jaki region??? :)

Następna dyskusja:

Przedstawiciel handlowy w E...

Wyślij zaproszenie do