Michał Cylwik

Michał Cylwik Właściciel Luxury
Products

Temat: Koordynator budowania sieci sprzedaży

Opis stanowiska

Rozwijanie nowego projektu z branży usług sektora super premium
Budowanie sieci lokalnych rezydentów/odsprzedawców na terenie Europy
Budowanie wizerunku firmy poprzez ogólnopojęte Social Media
Nawiązywanie relacji biznesowych na luksusowych portalach, forach oraz innych stronach www

Wymagania

Biegła lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
Doświadczenie w budowaniu sieci partnerskich
Płynne poruszanie się w Social Media
Kreatywność, pewność siebie oraz wysoka kultura osobista
Łatwe i szybkie nawiązywanie relacji biznesowych
Analityczne myślenie, dążenie do wyznaczonych celów oraz samodzielność
Bogata osobowość i śmiałe plany na przyszłość :)

Oferujemy

Elastyczny czas pracy
Szkolenia oraz warsztaty z Social Media, Brandingu i Marketingu
Wysokie wynagrodzenie
Umowa o pracę
Rozwój osobisty w międzynarodowym środowisku sektora premium i super premium
Telefon, laptop oraz inne podstawowe akcesoria

CV na adres: michal@luxuryproducts.pl