Agnieszka Nowak

Agnieszka Nowak Branch Manager at
devire

Temat: Reporting Lead

Witam,

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku do Europejskiego Centrum Finansowo – Księgowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

REPORTING LEAD
(Lider Działu Raportowania)
(miejsce pracy: woj. śląskie)

Zakres obowiązków:

· Nadzorowanie procesów przygotowania sprawozdań i danych finansowych, analiz, bilansów, planów kont;
· Prowadzenie analiz kluczowych wskaźników działalności firmy;
· Kontrola funkcjonowania podległego działu.

Od kandydatów oczekujemy:
· Wykształcenia wyższego kierunkowego;
· Min. 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w Centrum Finansowo- Księgowym lub w firmie audytorskiej;
· Wiedzy z zakresu IFRS oraz konsolidacji;
· Dobrej organizacji pracy;
· Wysokich umiejętności interpersonalnych;
· Umiejętności zarządzania zespołem;
· Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
· Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
· Odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie;
· Możliwość rozwoju zawodowego;
· Specjalistyczne szkolenia;
· Ciekawą pracę i nowoczesne narzędzia
Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym na adres:

AN@LHRA.PL

pozdrawiam,

L e g e n d
Human Resources Advisors
Warszawa - Katowice - Poznań

ul. Staromiejska 7
40- 013 Katowice
tel. +48 32 608 11 11
fax +48 32 608 11 12
e-mail: AN@LHRA.PL