Małgorzata Krukowska

Małgorzata Krukowska Marketing & Social
Media Manager,
outsourcing
finansowo-k...

Temat: Poszukiwana samodzielna księgowa z dobrą znajomością...

Nazwa firmy: Extor S.A. http://extor.pl
Rodzaj działalności: Usługi księgowe dla firm
Kontakt email: pstrzelecka@extor.pl

Informacje dotyczące obsadzanego stanowiska:
Nazwa stanowiska: Samodzielna Księgowa z językiem włoskim
Komu podlega: Głównej Księgowej / Kierownikowi Działu
Godziny pracy: 8.30-16.30 lub 9.00-17.00
Miejsce zatrudnienia: Warszawa, Centrum

Zakres obowiązków:

• Samodzielne księgowanie dokumentów każdego typu
• Naliczanie podatku, sporządzanie deklaracji podatkowych
• Sporządzanie CIT-8 i sprawozdań finansowych
• Trudne aspekty do konsultacji i zatwierdzenia przez główną księgową / będzie wsparcie merytoryczne
• Samodzielna bieżąca komunikacja z klientami w języku włoskim

Wymagania stawiane kandydatowi:
Wykształcenie: • Preferowane z rachunkowości i finansów
Doświadczenie zawodowe: • Min. 4 lata doświadczenia w księgowości
Cechy osobowości: • Komunikatywność (do pracy z klientem),
• skrupulatność i dokładność,
• terminowość i rzetelność wykonywanej pracy,
• chęć dobrej współpracy w zespole
Kwalifikacje i umiejętności: • Znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości
Znajomość języków obcych: • Dobra znajomość języka włoskiego umożliwiająca samodzielną komunikację z klientami biura rachunkowego

Warunki zatrudnienia:
Przedział wynagrodzenia: • Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od kompetencji i doświadczenia
Inne elementy uposażenia: • Do wyboru karta Medica Allianz lub karta Multisport
Forma zatrudnienia: • Umowa na czas określony 1 rok
• Następnie przedłużenie na czas nieokreslony
Szkolenia: • Szkolenia podatkowe, CIT, VAT, zmiany w przepisach, zawsze odbywają się w siedzibie firmy + dostępne konsultacje z Stowarzyszeniu Księgowych
• Szkolenia wewnętrzne z Polityki Jakości firmy oraz obsługi systemów wewnątrz firmowych
Termin rozpoczęcia pracy: • maj 2013