konto usunięte

Temat: PRACA: Agent / Pośrednik w obrocie nieruchomościami - KRAKÓW

Evolving jest prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu oraz pośrednictwa pracy do Polski i UE.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się agencji nieruchomości, specjalizującej się w kontakcie z klientem polskim i zagranicznym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Agent - pośrednik w obrocie nieruchomościami

Miejsce pracy: Kraków
REA/KRK/05

Opis stanowiska:
• Dodawanie nowych ofert wynajmu/sprzedaży;
• Zawieranie transakcji z klientami w oparciu o prowizję;
• Współpraca z polskimi i zagranicznymi klientami;

Wymagania:
• Doświadczenie jako Agent Nieruchomości na rynku lokalnym (warunek konieczny!)
• Biegła znajomość języka angielskiego;
• Doświadczenie w obsłudze klienta zagranicznego;
• Umiejętności sprzedażowe / Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
• Samodzielność w działaniu i wysoka motywacja;

Mile widziane:
• Licencja pośrednika nieruchomości;
• Doświadczenie na rynku brytyjskim lub irlandzkim;
• Wykształcenie wyższe;

Oferujemy :
• Komfortowe warunki pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Pracę w międzynarodowym środowisku;
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: hr-rekrutacja@evolving.pl

Prosimy o umieszczenie w tytule maila numeru referencyjnego!
hr-rekrutacja@evolving.pl