Kamil Wnuk

Kamil Wnuk animator życia
społecznego

Temat: Praca w ING

Aktualnie poszukuje osób na stanowiska

DORADCA FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWY

Wymagania

Doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta.
Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
Orientacja na rezultat i konsekwencja w działaniu.
Wykształcenie minimum średnie.
Wiek min. 21 lat.
Zainteresowanie finansami i chęć rozwoju w tej dziedzinie.
Nastawienie na sukces zawodowy i finansowy.
Zaangażowanie co do powierzonych zadań.
Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu.

Mile widziane

Doświadczenie w sprzedaży.
Znajomość rynku usług finansowych.
Umiejętność słuchania innych.
Prawo jazdy.

Główne zadania:

Aktywna sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeniowych,
Analiza potencjału i potrzeb finansowych klienta indywidualnego,
Przygotowywanie indywidualnej koncepcji finansowej dla klienta,
Zapewnienie sprawnej i kompleksowej obsługi klienta,

Oferujemy:

Elastyczny czas pracy dostosowany do potrzeb kandydata
Ponadprzeciętne wynagrodzenie,
Atrakcyjną pracę w stabilnej i prestiżowej instytucji finansowej,
Ciekawą ofertę produktową,
Kompleksowy program szkoleniowy rozwijający niezbędną wiedzę i umiejętności,
Przyjazną atmosferę i wysoką kulturę pracy,

CV i list motywacyjny należy wysyłać pod adres:

ing.rekrutacja@poczta.fm

z dopiskiem: Sosnowiec.Kamil Wnuk edytował(a) ten post dnia 02.11.09 o godzinie 10:07

Ogłoszenie chyba niezgodne z regulaminem GL :)
Dariusz T.

Dariusz T. DariuszTryba.pl

Nawet na pewno niezgodne, pomijając fakt, że zamieszczone na forum dla osób rozpoczynających własny biznes :-)
Przemysław Lisek

Przemysław Lisek Trener i konsultant
zarządzania
projektami

To akurat dobrze o nich świadczy - szukają ludzi NAPRAWDĘ przedsiębiorczych ;)

konto usunięte

Oferta pracy na etacie na forum dla młodych przedsiębiorców.
Zabawne :)
Tomasz Kacała

Tomasz Kacała E-Learning /
Internet /
Multimedia

Kamil Wnuk:

Rekrutacja ING na poczcie.fm? Mało wiarygodne.

Wyślij zaproszenie do