Grażyna
T.
specjalista d/s
bhp,pasjonatka magii
roślin - zapraszam
d...
Temat: Skuteczne zioła na chorby watroby
Zioła - Ostropest plamisty – skuteczny lek na wątrobęOstropest plamisty jest rośliną o działaniu leczniczym. Należy do rodziny roślin astrowatych. Dzięki zawartości tzw. sylimaryn, jego właściwości są wykorzystywane do leczenia wszelkich dolegliwości związanych z układem pokarmowym. Rośnie dziko w Europie, Ameryce Północnej, Australii oraz Azji Mniejszej.
Sylimaryny zawarte w Ostropeście plamistym szeroko oddziałują. Przede wszystkim działają przeciwzapalnie, detoksykująco, żółciotwórczo, żółciopędnie, chronią wątrobę przed działaniem trucizn. Wpływają również na obniżenie poziomu cholesterolu we krwi, zapobiegają marskości wątroby a także przyczyniają się do hamowania podziału komórek nowotworowych. Jego nasiona wpływają na podniesienie poziomu glutationu w organizmie. Wspomaga odtruwanie organizmu.
GŁOWNE KORZYŚCI ZE STOSOWANIA OSTROPESTU
- skuteczna regeneracja wątroby
- poprawa pracy wątroby
- pomoc w odtruciach organizmu
- wydalenie kamieni z woreczka żółciowego
- działa detoksykująco
Ostropest plamisty dzięki szerokiej gamie zastosowań jest polecany przez wielu specjalistów. Z uwagi na to, że jest środkiem naturalnym jego stosowanie jest bezpieczne i nieinwazyjne. Organizm w naturalny sposób powraca do formy. Ostropest plamisty skutecznie leczy wzdęcia i kolki. Dzięki niemu wątroba będzie szybciej się regenerować a dolegliwości związane ze stanami chorobowymi będą złagodzone i mniej odczuwalne. Jeśli Twoja wątroba jest nadwrażliwa i musisz kontrolować to co jest przez Ciebie spożywane, a nie chcesz stosować środków farmakologicznych to Ostropest plamisty wydaje się być najlepszym rozwiązaniem.
Wielu pacjentów z dolegliwościami wątrobowymi chwali sobie działanie Ostropestu plamistego . Nie tylko, ze względu na to, że jest środkiem naturalnym, nie preparowanym w różnego rodzaju laboratoriach, ale także dlatego, że niejednokrotnie okazuje się być bardziej skuteczny od środków farmakologicznych. Nie ma działań ubocznych, a chorzy szybko powracają do zdrowia, nie odczuwając nieprzyjemnych dolegliwości wątrobowych.
obrazek;
Grażyna T. edytował(a) ten post dnia 12.05.10 o godzinie 11:40