Sylwia Ostaszewska

Sylwia Ostaszewska Główna księgowa

Temat: szukasz pracy

Witam serdecznie,

CUF Sp. z o.o. – poszukuje kandydatów na stanowisko:

Księgowy / księgowa

Miejsce pracy: Poznań

nr ref. : C/K

Główne zadania na stanowisku:
• rejestracja, dekretowanie i kontrola dokumentów księgowych (FV zakupu, sprzedaży, raporty kasowe);
• rozliczanie projektu współfinansowanego ze środków unijnych;
• bieżąca obsługa, księgowanie i kontrola rachunków bankowych;
• rozliczanie delegacji i zaliczek pracowników;
• uzgadnianie sald z kontrahentami;
• ewidencja środków trwałych i WNiP;
• współpraca przy sporządzaniu deklaracji, sprawozdań finansowych
• inne prace księgowe

Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe, preferowane wyższe (rachunkowość i finanse);
• doświadczenie w księgowości 1-2 lata;
• wiedza z zakresu przepisów Ustawy o Rachunkowości, PDOP, PDOF, VAT;
• znajomość programów finansowo-księgowych;
• biegła znajomość aplikacji MS Excel;
• samodzielność i odpowiedzialność;
• zdolności analityczne;
• komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole;
• gotowość do nauki i rozwijania umiejętności zawodowych

Oferujemy:
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• szkolenia i możliwość doskonalenia kwalifikacji zawodowych

Cv i list motywacyjny z zaznaczonym numerem referencyjnym prosimy przesyłać na adres:
e-mail: sylwia.kaminska@cuf.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami.
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)".