konto usunięte

Temat: Szukam PRAKTYK, STAŻU, PRACY w HR

Witam :)

Kiedy jeździło się zawsze tą samą drogą, a marzy się o zmianie trasy, potrzeba pomocy innych, aby się nie pogubić ;)

Dotychczas pracowałam jako Manager Sieci Sprzedaży, Specj. ds. Sprzedaży i Trener Biznesu. Od dłuższego czasu marzę o zmianie ścieżki kariery w stronę HR. Zależy mi na tym, by w jakiejś firmie lub dziale personalnym zrobić praktyki kadrowe. Nie na wynagrodzeniu, ale na praktycznym doświadczeniu i możliwości nauczenia się jeszcze więcej niż umiem.

Studiuję w tej chwili na MBA z zakresu ZZL, kończę również kurs kadrowo-płacowy, jestem dyplomowanym Trenerem Biznesu z wystarczającą praktyką. Być może jest jakaś szansa, by zrobić u Was nawet bezpłatne praktyki? Czekam na propozycje, najchętniej z Torunia lub okolic, ale jeśli macie propozycje z dalszych części Polski to jestem zainteresowana również!

Bardzo mi pomożecie w rozwoju. HR to moja pasja, a trudno zacząć, gdy robiło się kiedyś coś innego :) Z góry dziękuję za pomoc i czekam na kontakt prywatny :)

Pozdrawiam gorąco!
K.

Wymagania:
- 4 lub 5 rok studiów: socjologia, psychologia, zzl,
- chęć uczenia się
- dyspozycyjność od 5 sierpnia 2011 – 30 września 2011
- skierowanie od uczelni
Zakres obowiązków:
- współpraca przy tworzeniu ankiet do audytu
- prowadzenie audytu
- zbieranie ankiet wyliczanie i sumowanie wyników, stworzenie raportu z audytu
- prowadzenie wywiadów pogłębionych
- analiza spójności opisów stanowisk
- przygotowanie wstępnej klasyfikacji stanowisk
Oferujemy:
- prawdziwe zdobycie doświadczenia w dziale personalnym
- nabycie umiejętności zawodowych
- wzięcie udziału w pierwszym projekcie z tego zakresu w naszej firmie
- dla najlepszej osoby możliwość odbycia rocznego płatnego stażu
Jeśli spełniasz powyższe wymagania, interesują Cię zagadnienia dotyczące HR i chciał(a)byś realizować swoje zawodowe cele w dużej, nowoczesnej firmie , prosimy o przesłanie CV na adres:
d.staniewicz@lsas.pl
Prosimy o umieszczenie numeru referencyjnego w tytule wiadomości

Wyślij zaproszenie do