Daria Józefowicz

Daria Józefowicz Specjalista ds.
rekrutacji, Agencja
Zatrudnienia Azymut

Temat: Inżynier-Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Azymut Agencja Zatrudnienia jest licencjonowanym podmiotem działającym w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11746. W imieniu naszego Klienta, międzynarodowej firmy motoryzacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier- Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Polkowice (dolnośląskie)
NR REF. S/216/17

Zakres obowiązków:

- diagnozowanie i usuwanie problemów techniczno-ruchowych,
- utrzymanie ruchu linii technologicznych i urządzeń,
- dobór rozwiązań technicznych w obszarze mechaniki,
- prowadzenie, nadzór i tworzenie dokumentacji techniczno-ruchowej maszyn i urządzeń.

Oczekujemy:

- wykształcenie wyższe techniczne preferowane kierunki to m.in. Mechanika, Mechatronika, Budowa Maszyn lub pokrewne,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- umiejętność obsługi programów AutoCad, Inventor, Solidworks,
- znajomość zagadnień z dziedziny mechaniki,
- bardzo dobra wiedza z zakresu budowy maszyn,
- znajomość rysunku technicznego,
- umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
- znajomość pakietu MS Office,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.”

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Galeria Cuprum Arena (III poziom)
ul. Sikorskiego 20
59-300 Lubin(dolnośląskie)