Małgorzata S.

Małgorzata S. Office Manager

Temat: Dyrektor Sprzedaży produktów i usług finansowych - praca

Opis stanowiska:

- organizowanie wewnętrznego działu sprzedaży
- zawieranie umów partnerskich z zewnętrznymi firmami pośrednictwa finansowego
- rekrutacja i szkolenie pracowników działu sprzedaży – doradców finansowych
- kompleksowe zarządzanie sprzedażą
- tworzenie i egzekucja planów sprzedażowych
- prowadzenie sprzedaży własnej
- wdrażanie do sprzedaży nowych produktów i usług

Wymagania:

- wykształcenie wyższe
- komunikatywność, wysokie umiejętności interpersonalne – warunek konieczny
- umiejętność szybkiego przyswajania i przekazywania informacji
- udokumentowane doświadczenie w kierowaniu zespołem lub siecią sprzedaży produktów finansowych (mile widziane referencje) – minimum 2 lata (warunek konieczny)
- umiejętności motywacyjne
- kreatywność i samodzielność w działaniu
- bardzo dobra organizacja pracy
- uczciwość i niekaralność (wymagane zaświadczenie)
- bardzo wysoko kultura osobista
- znajomość zasad savoir-vivre
- biurowa prezencja
- preferowany wiek - minimum 30 lat

Oferujemy:

- współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą (Warszawa)
- bardzo konkretnie określone cele
- dużą odpowiedzialność i niezależność w działaniu
- przyjazną atmosferę oraz wysoką kulturę pracy

Osoby spełniające kryteria zapraszam do przesłania dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail:
rekrutacja4@opulentia.plMałgorzata S. edytował(a) ten post dnia 03.06.11 o godzinie 12:15