Anna Skibska

Anna Skibska Junior Strategic
Planner

Temat: SZKOŁA PROFESJONALNEGO COACHINGU

Trwa rekrutacja na jesienną edycję Szkoły Profesjonalnego Coachingu, która rozpocznie się 26. października 2009.
Proces rekrutacji obejmuje następujące kroki:

1. Prosimy o wypełnienie formularza, który znajduje się na stronie internetowej Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego:
Zapisy na stronie: http://ipri.com.pl/kurscoachingu.html
Zapisujemy na listę główną oraz listę rezerwową.

2. Po potwierdzeniu przez nas przyjęcia zgłoszenia prosimy o wpłatę zaliczki wpisowej w wysokości 200 zł, która jest równocześnie opłatą rekrutacyjną na konto bankowe nr: 50 1020 5558 1111 1438 9650 0238. Zaliczka ta jest potwierdzeniem chęci uczestnictwa i nie podlega zwrotowi. Przechodzi ona na poczet szkolenia, jeśli osoba zostanie zakwalifikowana na Szkołę. Jeśli osoba nie przejdzie pozytywnie rozmowy kwalifikacyjnej, zwracamy zaliczkę. Opłata jest zwracana TYLKO osobom, które nie zostały zakwalifikowane.

3. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, o przyjęciu do Szkoły Profesjonalnego Coachingu decyduje pozytywny wynik rozmowy kwalifikacyjnej, która odbędzie się w sobotę, 5. września 2009 w Krakowie. Dla osób spoza Krakowa istnieje możliwość rozmowy telefonicznej w piątek, 4. września 2009. Osoby, które nie zakwalifikują się na IV (jesienną) edycję Szkoły, mają możliwość aplikowania w pierwszej kolejności na V edycję, która rozpocznie się wiosną 2010 roku.


Szkoła Profesjonalnego Coachingu jest to jeden z największych kursów coachingu w Polsce: ponad 310 godzin dydaktycznych na dwóch podstawowych etapach (ponad 350 godzin na trzech etapach). Jesteśmy pierwszą szkołą coachów, która wprowadziła do programu nauczania trening interpersonalny i grupowy coaching rozwojowy. Uczestnicy SPC biorą również udział w praktykach, indywidualnych coachingach i superwizjach.
Program SPC oparty jest o rzetelne podstawy teoretyczne i warsztatowe. Prezentuje holistyczne ujęcie coachingu (tzw. Coaching przez duże „C”), obejmujące wiele aspektów życia człowieka (nie tylko biznes). Zawiera różne modalności psychologiczne – elementy Podejścia Poznawczo-Behawioralnego, Racjonalnej Terapii Zachowań (RTZ), Gestaltu, Analizy Transakcyjnej, Neurolingwistycznego Programowania (NLP) i Podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach (SFA - Solution Focused Approach).

Więcej informacji o Szkole Profesjonalnego Coachingu znajdziesz na stronie:
http://ipri.com.pl/kurscoachingu.html

oraz w Informatorze Szkoły Profesjonalnego Coachingu – plik pdf do pobrania ze strony:
http://ipri.com.pl/docs/informator_spc_2009.pdf

Z informatora dowiesz się:
- czym jest coaching,
- jakie są podstawowe założenia coachingu,
- jaki jest model kompetencji coacha Szkoły Profesjonalnego Coachingu,
- na czym polegają poszczególne rodzaje coachingu,
- w jaki sposób coaching zmienia ludzi,
poznasz również :
- program Szkoły Profesjonalnego Coachingu,
- zasady uczestnictwa,
- osoby prowadzące zajęcia.

Informacji udziela również p. Tomasz Dulewicz, koordynator Szkoły Profesjonalnego Coachingu - tel. 791 760 145.