Elżbieta Lehmann

Elżbieta Lehmann Menedżer Obszaru
Sprzedaży Allianz

Temat: Nie będę Cię ograniczać. Pokażę Ci jak zarabiać pieniądze.

Masz mnóstwo pomysłów i energii do ich realizacji? Wierzysz, że potrafisz w taki sposób zareklamować produkt, by potencjalny klient prosił Cię o jego sprzedaż? A może czujesz, że obecnie nie do konca wykorzystujesz swój potencjał? Masz odwagę, by to zmienić? Świetnie! Poszukuję ambitnych ludzi, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Nie będę Cię ograniczać. Pokażę Ci jak zarabiać pieniądze.

Zapraszam do współpracy biznesowej w roli doradcy ubezpieczeniowo- inwestycyjnego Avivy.

Najważniejsze zadania Doradców to:
• Pozyskiwanie Klientów.
• Profesjonalne doradztwo w zakresie produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych.
• Sprzedaż produktów finansowych.

Wymagania formalne:
• Wykształcenie min. średnie.
• Wiek: powyżej 26 roku życia.
• Zainteresowanie karierą w branży finansowej i pracą w sprzedaży.

Oferujemy:
• Rozbudowany pakiet szkoleniowy.
• Atrakcyjny system wynagrodzeń.
• Elastyczny czas pracy.
• Wsparcie managera.

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz !