Marcin Raczak

Marcin Raczak Wspólnik, INTERIM
M.Jaworska &
M.Raczak Sp.j

Temat: Poszukujemy pracowników kobiet i mężczyzn, praca w...

Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Agencja Pracy Interim M.Jaworska & M.Raczak Sp.J. (certyfikat nr 6622) dla swojego Klienta w Skoczowie poszukuje pakowaczy czekolady

Zakres obowiązków:

- Praca polega na pakowaniu czekolad do kartonów
- Miksowaniu czekolad w kartonach
- Podawaniu czekolad z linii do pakowarek
- Sprzątaniu swojego stanowiska pracy

Charakterystyka:

- Umowa zlecenie
- Praca w systemie 12-godzinnym od poniedziałku do piątku (06:00-18:00 , 18:00-06:00) plus możliwość pracy w sobotę,
- Stawki godzinowa : 13,70 zł/h brutto plus dofinansowanie kosztów mieszkania w kwocie 350 PLN miesięcznie na osobę
- Miejsce pracy: Skoczów

Wymagania:

- Aktualna bądź do odnowienia książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- Dobry stan zdrowia - praca stojąca
- Sprawność manualna
- Chęci do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie cv na adres: rekrutacja@agencja-interim.pl, kontakt telefoniczny: 32 202 00 37 lub 730 633 006