konto usunięte

Temat: Spawalnik - Kontroler Jakości - oferta pracy - Finlandia

Opteam Poland Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą rekrutacyjną z kapitałem fińskim, która poprzez sieć 31 biur, zlokalizowanych w Finlandii, Polsce, na Słowacji i na Filipinach świadczy usługi rekrutacji, doradztwa personalnego oraz leasingu personalnego w różnych sektorach gospodarki. Jesteśmy nowoczesną firmą rekrutacyjną która działa zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej. Jedną z naszych najważniejszych reguł jest stosowanie zasad etyki. Wysokich standardów postępowania oczekujemy zarówno od siebie, jak i od naszych partnerów.

Obecnie dla jednego z naszych polskich Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

SPAWALNIK – KONTROLER JAKOŚCI
(Olkiluoto - Finlandia)

OPIS STANOWISKA:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad procesem spawalniczym w polskiej firmie o ugrunotwanej pozycji rynkowej. Praca na terenie budowy elektrowni atomowej OLKILUOTO w Finalndii.

GŁÓWNE ZADANIA:
• Nadzór nad przebiegiem procesu spawania;
• Kontrola jakości wykonywanych spoin;
• Kontrola dokumentacji technicznej;
• Przygotowywanie dokumentacji według wyznaczonych standardów;
• Bieżące raportowanie;

WYMAGANIA:
• Wykształcenie minimum średnie - mechaniczne;
• Minimum roczne doświadczenie w zawodzie w kontroli spawów;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;
• Uprawnienia VT1 + VT2 – warunek konieczny;
• Prawo jazdy kat. B (z praktyką w jeździe);
• Dokładność i konsekwencja w działaniu;

OFERUJEMY:
• Możliwość uczestniczenia w projekcie budowy jednej z najnowocześniejszych elektrowni atomowych;
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
• Szansę stałego rozwoju oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
• Atrakcyjny pakiet socjalny;
• Pełną wyzwań i ciekawą pracę w dynamicznym zespole

REKRUTACJA:
W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie:
- CV w języku polskim lub/oraz w języku angielskim ze zdjęciem na adres: praca@opteam.fi w temacie proszę wpisać: SPAWALNIK – KONTROLER JAKOŚCI - FINLANDIA

KONTAKT:

Tel. 32 205 89 83
praca@opteam.fi

Opteam Poland Sp. Z.O.O.
40-081 Katowice
Ul. Dąbrówki 15

Prosimy o dopisanie w dokumencie CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym kwestionariuszu do przeprowadzenia procesu rekrutacji i dla potrzeb marketingowych OPTEAM POLAND Sp. z o.o.(zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).Aleksandra O. edytował(a) ten post dnia 12.11.09 o godzinie 15:58