Dominika Artmańska

Dominika Artmańska HR Projects
Co-ordinator,
Invidia HR Sp. z
o.o.

Temat: International HR Service Center Agent

Opis stanowiska:
- kontakty z pracownikami i kadrą kierowniczą międzynarodowej Korporacji
- odbieranie i analiza zgłoszeń pracowników
- rozwiązywanie problemów związanych z zagadnieniami kadrowo-płacowymi
- wsparcie zespołu kadrowo-płacowego
- obsługa aplikacji SAP HR

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języków obcych: języka angielskiego i niemieckiego bądź francuskiego
- mile widziany kontakt z „żywym” językiem – wyjazdy zagraniczne oraz doświadczenie w obsłudze klienta
- doskonałe zdolności komunikacyjne
- dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- możliwości rozwoju
- pracę w międzynarodowym środowisku
- atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: dominika.artmanska@invidiahr.pl
w temacie maila umieszczając numer referencyjny ogłoszenia.

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Invidia HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Leszno 12, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych.”