Dominika Kobiela

Dominika Kobiela Starszy specjalista
ds. employer
brandingu

Temat: Specjalista ds. sprzedaży usług konferencyjnych

HASTON CITY HOTEL ZAPRASZA DO REKRUTACJI
Jeśli:
- wysoki standard obsługi klienta nie jest dla Ciebie tylko pustym frazesem;
- swobodnie porozumiewasz się w języku angielskim,
- chcesz rozwijać swoją karierę w obszarze HoReCa oraz wykorzystywać nowe technologie w budowaniu długotrwałych relacji z klientami;
- bierzesz odpowiedzialność za swoją pracę i akceptujesz potrzebę pojawienia się w pracy w trakcie organizowanego wydarzenia,
zapraszamy Cię do przesłania CV i wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:

Twoje obowiązki:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów na usługi konferencyjne,
- obsługa zapytań ofertowych oraz utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami,
- obsługa kanałów social media,
- organizacja bankietów i konferencji,
- nadzór nad przebiegiem organizowanych eventów.

Nasze oczekiwania:
- wykształcenie minimum średnie – maturalne,
- mile widziane doświadczenie w pracy w marketingu, obsłudze klienta, sprzedaży bezpośredniej – w branży turystycznej,
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
- łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów,
- wysoka kultura osobista,
- odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,
- gotowość do pracy w trakcie organizowanych eventów – czasami również w soboty, niedziele i święta.

Dołącz do nas, a otrzymasz:
- pełnowymiarowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa,
- styczność z pasjonatami różnych branż,
- realny wpływ na kształtowanie wydarzeń odbywających się w obiekcie,
- możliwość wyboru szkoleń doskonalących swoje umiejętności,
- możliwość udziału w imprezach integracyjnych oraz dofinansowania do zajęć sportowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie kompletu dokumentów (CV, list motywacyjny) z wpisaniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości na adres: haston.rekrutacja@hasco-lek.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Haston City Hotel Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 51-117, ul. Irysowa 1-3, danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”