konto usunięte

Temat: Młodszy Analityk Danych - Malta

Witam wszystkich i zapraszam zainteresowanych podjeciem pracy na Malcie. Tresc ogloszenia znajduje sie ponizej. W razie jakichkolwiek pytan zapraszam.

Międzynarodowa firma z branży iGaming z siedzibą na Malcie, poszukuje pracownika do zespołu Analiz Biznesowych na stanowisko Młodszy Analityk Danych.

Twoje obowiązki:

• Tworzenie raportów i analiz biznesowych
• Przygotowywanie danych do kampanii marketingowych według zadanych kryteriów
• Analiza i prezentacja rezultatów kampanii marketingowych
• Opracowanie i wdrożenie raportów dotyczących wydajności Contact Centre
• Optymalizacja, automatyzacja i usprawnianie istniejących raportów
• Zapewnienie oraz ciągłe monitorowanie spójności i jakości danych
• Inne analizy typu ad-hoc.

Nasze wymagania:

• Znajomość relacyjnych baz danych
• Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków z przeprowadzanych analiz
• Doświadczenie w pracy z bazami danych (tworzenie zapytań SQL)
• Dobra znajomość SQL, MS Excel (np. tabele przestawne), MS Access
• Dbałość o szczegóły
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Umięjetność pracy indywidualnej jak i w zespole
• Pozytywne nastawienie – zawsze na “TAK!”
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

• Ukończone studia wyższe (informatyka i ekonometria, statystyka)
• Znajomość narzędzi Business Intelligence
• Znajomość i/lub doświadczenie w branży iGaming

Oferujemy:

• Pracę w dynamicznym, młodym zespole w międzynarowodym środowisku na śródziemnomorskiej wyspie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego
• Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
• Transport do/z pracy z/do miejsca zamieszkania

CV wraz z listem motywacyjnym w języku angielskim prosimy wysyłać pocztą elektroniczną na adres: recruitment@gnuf.com.mt
Małgorzata S.

Małgorzata S. CEO
@recruitcoders.com

Witam serdecznie,

Zapraszam do spotkania jesli mozemy pomoc w rekrutacji na Malcie ;-)

Dodatowo do moje grupy iGaming w Polsce ;-)
Dariusz Młodziński

Dariusz Młodziński LOGISTICS MANAGER

Witam,

Po pierwsze - czy to jeszcze jest aktualne?

Pytam, gdyż jestem na etapie poszukiwania pracy. Mam na Malcie możliwość zamieszkania zatem z punktu widzenia logistyki jest to dla mnie do zaakceptowania. Ponadto, szukam ambitnie możliwości w Polsce ale kilka ciekawych, zaawansowanych rekrutacji zostało wstrzymanych bądź zawieszonych.

PozdrawiamDariusz Młodziński edytował(a) ten post dnia 19.10.09 o godzinie 13:54

Witam,
Czy oferta jest aktualna ?

Następna dyskusja:

poszukiwany analityk danych

Wyślij zaproszenie do