Temat: Poszukuję Kierownika robót elektrycznych - Olsztyn

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników posiadających doświadczenie przy wykonywaniu robót elektrycznych ze szczególnym uwzgledniem kandydatów ze stażem pracy na stanowisku:

kierownik robót elektrycznych
Miejsce pracy: Olsztyn
Region: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:
koordynacja robót elektrycznych, analizę i optymalizację projektów wykonawczych, uzgodnienia projektów wykonawczych z zamawiającym, koordynację robót elektrycznych realizowanych przez podwykonawców, rozliczanie robót elektrycznych z zamawiającym i podwykonawcami

Wymagania:
Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
Wykształcenie min. średnie,
Uprawienia budowlane bez ograniczeń,
Doświadczenie przy budowie dużych inwestycji komercyjnych,
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
Aktywna przynależność do izby budowlanej,
Wysoki poziom kultury osobistej,
Podstawowa umiejętność obsługi komputera
Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie,
stabilne warunki zatrudnienia,
niezbędne narzędzia pracy,
mozliwość pracy przy interesujących projektach realizowanych w całym kraju

Kontakt i więcej info: seweryn.mertka@work-force.pl