Magdalena S.

Magdalena S. doradca zawodowy,
psycholog, trener

Temat: praca dla studenta/ki na okres dwóch mieięcy

Witam,

zdaję sobie sprawę że ta oferta pracy jest skierowana raczej nie dla humanistów, ale być może ktoś z Was odnajdzie w sobie element "ścisłowca" :)

Otóż praca ogólnie jest przed komputerem no ale i język angielski wykorzystuje się (a to już zdolności lingwistyczne).

No więc do rzeczy:

obecnie moja firma poszukuje studenta/ki do pracy na okres dwóch miesięcy (umowa zlecenie) na stanowisko:
...Service Operation Asistent...

Obowiązki:
- zarządzanie danymi referencyjnymi pochodzącymi z badań marketingowych;
- ładowanie plików do systemu;
- weryfikowanie poprawności danych dostarczonych przez firmy zewnętrzne.

Oczekiwania:
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
- znajomość programu MS Excel w stopniu średnim;
- umiejętność myślenia analitycznego;
- dobra organizacja pracy.

Osoby zainteresowane tą ofertą pracy bardzo proszę o przesłanie CV na adres mailowy: mp.rekrutacja@activeplus.com.pl
Proszę w tytle maila o wpisanie: Service Operation Asistent SOA/08