Iryna Vizova

Iryna Vizova Recruitment
agency/Agencja pracy

Temat: oferta pracy: Bank -doradca sektor MSP

✅Agencja Rekrutacyjna dla swojego klienta-✅Banku ✅
✅poszukuje Doradcy sektor MSP✅Praca w Katowicach, Krakowie✅
‼️Wymagania:
✅wykształcenie wyższe
✅doświadczenie w pracy w banku związane z bezpośrednią obsługą Klientów i sprzedażą produktów bankowych skierowanych do klienta instytucjonalnego;
✅motywacja do pracy;
✅znajomość zagadnień analizy finansowej, rachunkowości oraz zabezpieczeń i produktów bankowych
umiejętność inicjowania i podtrzymywania dobrych relacji z klientem;
✅prawo jazdy kat. B mile widziane
‼️Obowiązki:
♻️aktywna sprzedaż produktów i usług bankowych w obszarze klientów z segmentu MSP;
♻️budowanie długotrwałych relacji z Klientami Banku;
♻️rozwój portfela Klientów, m.in. poprzez pozyskiwanie nowych podmiotów;
♻️opracowywanie ofert dostosowanych do potrzeb klientów;
♻️kompletowanie dokumentacji wymaganej do procesu kredytowego oraz procesowanie aplikacji kredytowych.
KONTAKT irina@pracastala.plTen post został edytowany przez Autora dnia 23.10.18 o godzinie 15:08