Kazimierz S.

Kazimierz S. Trener, Coach

Temat: Otwarci na headhuntig - daj o sobie znać Łowcom Talentów

Zgłaszam swoja kandydaturę . Jestem otwarty na nowe wyzwania, o sobie mogę powiedzieć tyle że mam duże doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą, jestem także trenerem biznesu. Obecnie pracuję jako trener i na stałe współpracuję w tym zakresie z firmą teleinformatyczną. Cenię sobie moich współpracowników, szybko przejmuję inicjatywę i kreatywne podchodzę do problemów. Zarażam wiarą w sukces i pozytywnym myśleniem, skutecznie realizuję postawione mi cele. Marzę o tym ( i chyba jest to jedyny tego typu przypadek) aby ktoś mnie ustrzelił :-)
Aneta W.

Aneta W. Office Manager Lycon
Polska

Trwa rekrutacja na stanowisko:
Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: AW/07/2013
Zakres obowiązków:
• pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klientów indywidualnych
i biznesowych,
• sprzedaż produktów finansowych,
• realizacja indywidualnych planów sprzedażowych,
• inicjowanie i kształtowanie długofalowych relacji z klientami.
Wymagania:
• preferowane wyższe wykształcenie,
• min. 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym
z obsługą klientów,
• doświadczenie w sprzedaży produktów i/lub usług,
• znajomość dostępnych na rynku produktów bankowości detalicznej, produktów inwestycyjnych, ubezpieczeniowych
i/lub majątkowych,
• rozwinięte umiejętności interpersonalne.
Zapewniamy:
• atrakcyjne warunki finansowe – w tym wysokie prowizje,
• cotygodniowe wypłaty wynagrodzeń,
• otwarta ścieżka kariery w międzynarodowej korporacji,
• szeroki wachlarz specjalistycznych szkoleń,
• wyjazdy zagraniczne dla najlepszych,
• udział w konferencjach, sympozjach finansowych.
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji, bardzo prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych
na adres: rekrutacja.warszawa6@aegonpolska.pl
do 10 lipca 2013r. z zaznaczeniem w tytule maila numeru ref.: AW/07/2013
Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
•„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą
o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz.> Grzegorz S.:
Obecnie szukam pracy jako handlowiec B2B.

Jestem otwarty na nowe wyzwania i chętnie dopełnię pełnej prezentacji podczas rozmowy telefonicznej lub bezpośredniego spotkania.

pozdrawiam
Grzegorz Sulich
Michal Rajtor

Michal Rajtor Kadra Managerska

Specjalizacja: Ochrona Środowiska, Sprzedaż, zarządzanie zespołem
Lokalizacja: Śląsk i okolice

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moim profilem zawodowym.
W przypadku zainteresowania proszę o kontakt.

Mail: michalrajtor@o2.pl
Mobile: 505230095

konto usunięte

Szukam właściwego środowiska. O pracę się nie martwię.
Pozdrawiam,

Specjalizacja: Sprzedaż, FMCG
Lokalizacja: Wrocław

.. jeśli szukacie doświadczonego managera sprzedaży to zapraszam do kontaktu

jacek.pustula@kn.plTen post został edytowany przez Autora dnia 10.07.13 o godzinie 10:22

Bartosz K.

Bartosz K. Kierownik obszaru
sprzedaży,
Popovakula

Witam

Manager Sprzedaży z dziesięcioletnim doświadczeniem w branży FMCG w sektorze spożywczym i kosmetycznym. Zarządzanie kilkuosobowym zespołem w rynku detalicznym oraz zarządzanie i koordynacja kanału hurtowego. Prowadzenie analiz sprzedaży, parametrów sprzedaży detalicznej (KPI), rozwoju rynku, konkurencji w oparciu o dane sprzedażowe i dystrybucyjne. Tworzenie oraz implementacja kampanii marketingowych i standardów ekspozycyjnych

Szukam pilnie zatrudnienia województwo wielkopolskie

Pozdrawiam
Bartosz Kubiak
506 016 351

Szanowni Państwo

Z przyjemnością Przedstawiam Państwu swoją osobę specjalistę ds. handlu,ds. obsługi klienta gotowego zaangażować się w rozwój Państwa Firmy.Załączam CV i list motywacyjny wierząc,że spotkają się one z Państwa zainteresowaniem Jeśli tak - oczekuję na kontakt na moim profilu.
Piotr L.

Piotr L. • Weź Mnie •

Witam,
w związku z wewnętrzna potrzebą zmian, daję o sobie znać. Podstawowe informacje na mój temat zawarte są w profilu, dodatkowe drogą mailową lub telefonicznie.

Pozdrawiam
Wojciech K.

Wojciech K. Production & Sales
Manager

Witam.

Chętnie podejmę nowe wyzwania.
Zainteresowanych zapraszam na mój profil oraz do kontaktu.

Pozdrawiam.

Każdy ma jakiś talent ,nie jestem tylko do końca przekonany, czy jakieś tam doświadczenie zawodowe jasno precyzuje jaki talent posiadamy, skoro wszyscy tu mają się prezentować przed "łowcami talentów"?
Nie mylmy talentu z umiejętnościami! Z talentem się urodziliśmy a umiejętności możemy nabyć w życiu.
Panie i Panowie "łowcy głów"- po pierwsze, czy Wy w ogóle faktycznie obserwujecie tą grupę. Dajcie znać, bo jestem bardzo ciekawy :)
Życzę wszystkim poszukującym zmian zawodowych - POWODZENIA:)
Mikołaj Gubar

Mikołaj Gubar Dyrektor ds eksportu

Witam wszystkich Łowców,
Otwarty na nowe wyzwania, pracy się nie boję. Więcej informacji w profilu oraz podczas kontaktu osobistego, który zdecydowanie preferuje.
Pozdrawiam i powodzenia.
Adam Ł.

Adam Ł. Oferuje sprzedaż
regałów, wózków i
rozwiązań
magazynowych

Witam serdecznie

pisze tu ponieważ szukam pracy aktualnie

Podsumowanie zawodowe:

W czasie mojego życia zawodowego zawsze miałem do czynienia z klientem.
Byli to klienci bardzo różni(dystrybutorzy, wykonawcy, inwestorzy, projektanci a także klienci detaliczni i indywidualni)ale zawsze najważniejsze co starałem się zrobić to poznać ich potrzeby, aby móc dopasować do nich swoją ofertę. Kontakty te nauczyły mnie rozmawiać z klientami, pozyskiwać ich i utrzymywać z nimi dobre relacje, co jest w tej pracy najważniejsze a zarazem najtrudniejsze do zrobienia.

Praca na stanowisku kierowniczym nauczyła mnie dobrej organizacji pracy, motywowania zespołu,radzenia sobie ze stresem oraz samodyscypliny i pracy zespołowej.

Jestem osobą szczerą, ambitną, kreatywną, samodzielną, szybko i chętnie się uczę, potrafię realizować zamierzone cele, umiem radzić sobie ze stresem.

szukam pracy jako - PH, kierownik sprzedaży,koordynator ds. sprzedaży,dyrektor regionalny/oddziału/regionu/sprzedaży etc

Branże to najchętniej:
- budowlana i drogownictwo
- automotive - oleje smary
- każda techniczna

Nie interesują mnie oferty MLM i innego typu biznesy !!!

informacje proszę na PW

serdecznie dziękuje i pozdrawiam
Adam
Lucjan Romkowski

Lucjan Romkowski Business Analyst

Witam,

Specjalizacja: Finanse i Bankowość
Stanowisko: Product Manager

Mail: lucjan.romkowski@poczta.onet.pl
Mobile: 609 638 959
Wojciech Chojnowski

Wojciech Chojnowski Analityk finansowy

Witam head hunterów :)

Poszukuję nowych wyzwań zawodowych. Mam duże doświadczenie w zakresie finansów, controllingu, bankowości, ubezpieczeń na życie, prowadzenia szkoleń oraz zarządzania ludźmi i projektami.

Moje kwalifikacje zdobywałem w jednym z najlepszych banków w Polsce, a także w wiodącym towarzystwie ubezpieczeniowym. Efektem mojej pracy było wdrożenie w BZ WBK kilku nowatorskich rozwiązań. Współtworzyłem model pomiaru wartości klientów oraz rentowności business unitów i produktów. Jestem również autorem metodologii i twórcą cennika produktów dla nowego systemu motywacyjnego. Dzięki współpracy z Pramerica TUiR poszerzyłem moje kompetencje o sprzedaż ubezpieczeń, rekrutacje, szkolenia nowych sprzedawców i zarządzanie zespołem sprzedażowym. Posługuję się językiem angielskim na poziomie upper intermediate, co potwierdza certyfikat TOEIC z 2011r. Swobodnie korzystam z anglojęzycznej literatury branżowej.
Jestem osobą samodzielną, odpowiedzialną i godną zaufania. Z uporem dążę do celu i angażuję się w wykonywaną pracę. Mogę przedłożyć arkusze ocen dotyczące mojej pracy w BZ WBK za poszczególne lata oraz referencje (także pisemne).

Jestem otwarty na interesujące propozycje zawodowe. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i informacje.

Serdecznie pozdrawiam.
Tel. 509 949 357

Witam
Specjalizacja : sprzedaż, back office, handel branża FMCG, obsługa klienta, zarządzanie
Lokalizacja: Poznań i okolice

Szukam pracy, w której będę mogła " rozwinąć skrzydła na chwałę i ku pożytkowi pracodawcy".
Zapraszam na mój profil i proszę o kontakt osoby zainteresowane dobrym i rzetelnym pracownikiem , z dużym doświadczeniem w zarządzaniu.

Pozdrawiam
Ewa Matuszewska
607-591-909
Mail : e-mat222@wp.pl
Andrzej Błaszczyński

Andrzej Błaszczyński Dyrektor generalny,
3S Group

również poszukuję nowej pracy
Tomasz Tyras

Tomasz Tyras CEO & Founder, TT
Logistics sp. z o.o.

Witam.

Pozdrawiam.

Skończyłem Neurobiologie (studia II stopnia - magisterskie) na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Swoją prace magisterska pisałem na katedrze genetyki. Chętnie nawiązałbym współprace z headhunterem.
Interesuje mnie praca zarówno w Polsce jak i za granicą.
Jestem gotowy na nowe wyzwania. Szybko się uczę.
Marzę o pracy związanej z genetyka bądź neurobiologia.
Pozdrawiam

Wyślij zaproszenie do