Monika F.

Monika F. mł. specjalista ds.
personalnych, Viamot
SA

Temat: Dam Pracę na Stanowisku Pracownik Techniczny

VIAMOT SA to jedna z największych w regionie spółek motoryzacyjnych
Posiadamy autoryzacje: Iveco, Fiat, Fiat Professional, Abarth, Alfa Romeo,
Hyundai, Piaggio i Zipp. Prowadzimy także transport międzynarodowy.
W związku z rozwojem działalności szukamy osoby na stanowisko:
PRACOWNIK TECHNICZNY
Miejsce pracy: Kraków
kod stanowiska LP/RT/08/2011

Opis stanowiska:
•osoba typu „Złota rączka”
•prace gospodarczo-porządkowe na terenie obiektu
•zapewnienie właściwego stanu technicznego, przeglądy, legalizacje, konserwacja, naprawy obiektów, sieci i instalacji, maszyn, urządzeń i wyposażenia
•zakupy materiałów eksploatacyjnych i remontowych

Wymagania:
•Wykształcenie średnie
•Znajomość obsługi komputera
•Prawo jazdy kat B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
•Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
•Mile widziane uprawnienie elektryczne
•Mile widziana grupa inwalidzka
•Odpowiedzialność, sumienność, staranność w wykonywanych działaniach
•Dbałość o czystość i porządek w powierzonym mieniu

Oferujemy:
•stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
•wynagrodzenie uzależnione od jakości pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego na adres e-mail:
rekrutacja@viamot.pl
wpisując w temacie maila: kod stanowiska LP/RT/08/2011

Uprzejmie informujemy, że aplikacje bez kodu referencyjnego
w temacie maila nie będą rozpatrywane.
Viamot SA
Dział Organizacji i Zarządzania Personelem
ul. Zakopiańska 288, 30-435 Kraków
Zapraszamy na: http://viamot.pl i http://iveco.viamot.pl
Na aplikacji prosimy dopisać klauzulę: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U.133 poz.883 z dn. 29.08.1997).