Sabina D.

Sabina D. Inspektor ds.
technicznych

Temat: SZUKAM PRACY - dla poszukujących Pracy

Witam,

Poszukuje pracy jako asystent projektanta w instalacjach sanitarnych w Krakowie.
Może być staż, praktyki, każda forma zatrudnienia mi odpowiada najbardziej zależy mi na zdobyciu doświadczenia!!

Pozdrawiam serdecznie
Sebastian Kocjan

Sebastian Kocjan Senior Piping
Designer/Mechanical
Designer

Witam.
Poszukuję pracy na stanowisku asystent projektanta rurociągów, od miesiąca czerwca b.r. Obecnie pracuję w firmie z branży oil&gas. Interesują mnie oferty z całej Polski, nie koniecznie z Krakowa.
Łukasz Lewandowski

Łukasz Lewandowski asystent
projektanta, APP
Unimed

Witam,
Poszukuję pracy jako asystent projektanta instalacji sanitarnych. Od dwóch lat projektuję wentylację m.in w obiektach szpitalnych.
Znajomość programu wspomagającego projektowanie: VentPack.

Miejsce pracy: Warszawa

Pozdrawiam

konto usunięte

Kontrakt w Norwegii: Senior Piping Engineer / Starszy Inżynier Orurowania

witam,

aktualnie poszukuję specjalistów do pracy na stanowisku

Starszy Inżynier Orurowania

Miejsce pracy: okolice Bergen, Stavanger

Najważniejsze zadania:
• samodzielne projektowanie orurowania,
• współpraca przy powierzonych projektach z inżynierami innych specjalności,
• pomiary, przeglądy orurowania.

Wymagania:
• Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Znajomość programów:
- PDMS – kilkuletnie doświadczenie w pracy z programem PDMS
w projektach rurociągowych i planowania
- ProArc
- MS Office
• Ważny certyfikat offshore na norweskie wody.
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub norweskiego.

Doświadczenie w norweskiej branży oil & gas preferowane.

Zainteresowanych proszę o CV w języku angielskim na adres inzynier@polskipersonel.pl

pozdrawiam,

Adam Woźniczak

Witam
Poszukuję obecnie pracy w Warszawie. Kończę właśnie studia inżynierskie na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej. Jestem zainteresowana pracą w charakterze asystenta projektanta instalacji wod-kan, kreślarza AutoCad'a, pracą w laboratorium przy analizie wody i ścieków, a i praca w kaloszach na budowie mnie nie zrazi:) Posiadam niewielkie doświadczenie w branży jednakże bardzo szybko uczę się nowych rzeczy i łatwo dostosowuję się do warunków pracy.

Zapraszam serdecznie i pozdrawiam.
Paweł Gruszecki

Paweł Gruszecki hrcompass Business
Partner

Poszukuję PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO w branży INSTALACJI SANITARNYCH (SIECI ZEWNĘTRZNE) na teren woj. PODKARPACKIEGO. Szczegóły na http://hrcompass.pl/oferty

Pozdrawiam,
/Paweł Gruszecki
Artur Oliwiak

Artur Oliwiak INSTALATOR HVAC

hmm a nikt nie szuka pracy jako monter ?
hmm wszyscy chcą sprzedawać i projektować ;)
Piotr Kozina

Piotr Kozina Pełnomocnik zarządu
ds.
strategiczno-operacy
jnych

Witam serdecznie,
Do oddziału Łódzkiego poszukuję osób na stanowiska:
- Przedstawiciel handlowy
- Doradca techniczny
- Sprzedawca
Do oddziału Warszawskiego poszukuję osób na stanowiska:
- Doradca techniczno-handlowy
Branża instalacje sanitarne.
Firma "Tadmar" Sp. z o.o. grupa Saint-Gobain

Pozdrawiam
piotr.kozina@saint-gobain.com

widzę ze problem rąk do pracy macie,i nie tylko na lubelszczyźnie są braki ludzkie.:)Artur Oliwiak edytował(a) ten post dnia 20.08.09 o godzinie 12:57
Kamil M.

Kamil M. specjalista ds.
planowania

Witam,
Szukam pracy w branzy sanitarnej/grzewczej etc. Chetnie jako asystent projektanta.

Pozdrawiam,
Kamil

Witam!

Jestem tegorocznym absolwentem Politechniki Krakowskiej,kierunku Inżynieria Chemiczna i Procesowa, poszukuje pracy/stażu w
województwie małopolskim (nie wykluczam również zmiany miejsca zamieszkania). W czasie studiów pochłonąłem
ogromną ilość wiedzy teoretyczno-projektowej i teraz bardzo
chciałbym ją wykorzystać w pracy , przy okazji zdobywając
doświadczenie.Bardzo chętnie nawiąże kontakt z
osobami(pracodawcami) ktorzy stawiają na młodych ,ambitnych i
kreatywnych pracowników. Zapraszam do odwiedzenia mego profilu.

Slawomir Janas
e-mail: slawekjanas@interia.pl
GSM: 693461275
Sabina Paciorek

Sabina Paciorek szukam nowych wyzwań
zawodowych

Witam!

Jestem tegoroczną absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie kierunku Inżynierii Środowiska o specjalności Odnawialne Źródła Energii , poszukuję pracy jako asystentka projektanta instalacji grzewczych, oźe, bardzo zależy mi na nabyciu doświadczenia :)

Pozdrawiam
Sabina Wątor
sab.wator@gmail.com

Nie aktualne :)Agnieszka J. edytował(a) ten post dnia 18.12.09 o godzinie 11:08
Ilona Turowska

Ilona Turowska Pełnomocnik ds.
zarządzania
jakością, \"ESKA
B.J. Kowalsc...

Hurtownia hydrauliczna "ESKA B. J. Kowalscy" Sp. z o.o. w Siedlcach obecnie poszukuje Specjalisty z branży sanitarno-grzewczej.
Osoby zainteresowane bardzo proszę o kontakt.

Pozdrawiam
Anna Krawczyk

Anna Krawczyk Ekspert ds.
Rekrutacji i
Employer Brandingu,
Bank Gospoda...

Witam,

poszukuję aktualnie pracownika z obszaru Oil and Gas. Zainteresowane osoby zapraszam do lektury mojego profilu.

Pozdrawiam serdecznie,

Poszukuję osoby do prowadzenia robót instalacyjnych - duża kanalizacja na terenie Konina i okolic. Nie wymagane uprawnienia.
Łukasz Cichoń

Łukasz Cichoń Projektant
instalacji
sanitarnych

Nieaktualne.Łukasz Cichoń edytował(a) ten post dnia 20.02.11 o godzinie 11:59
Dawid M.

Dawid M. HSE Coordinator

Szukam praktyk, stażu lub pracy w biurze projektowym w Krakowie lub okolicach..
Jestem obecnie studentem V roku Mechaniki i Budowy Maszyn na Politechnice Krakowskiej. Interesuje się szeroko rozumianą aparaturą przemysłu chemicznego, petrochemicznego czy spożywczego oraz orurowaniem tychże aparatów.

Znajomość programów Autocad, Catia, AutoPIPE
Dyspozycyjość: Śr - Sob

pozdrawiam
Dawid M.
Anna Krajewska

Anna Krajewska projektant sanitarny

Poszukuję stałej pracy w Warszawie jako projektant sieci-instalacji sanitarnych . Po więcej informacji zapraszam na mój profil.

pozdrawiam
Katarzyna Kopinowska (Kądziela)

Katarzyna Kopinowska
(Kądziela)
Asystent projektanta
sieci i instalacji
sanitarnych

Witam!
Poszukuję pracy w zawodzie w branży wodociągowej, kanalizacyjnej grzewczej, gazowej lub wentylacji i klimatyzacji, (asystent projektanta, kosztorysant, inżynier budowy) w okolicach Wałbrzycha, Świebodzic, Świdnicy, Kamiennej Góry.

Odbyłam roczny staż w Pracowni Projektowej w Wałbrzychu na stanowisku asystenta projektanta instalacji i sieci wod-kan, gaz, c.o., oraz wykonywałam projekty instalacji sanitarnych i sieci na umowę o dzieło.

Mam doświadczenie w projektowaniu instalacji dla budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i handlowych, oraz w projektowaniu sieci wodnych, kanalizacyjnych i gazowych.
Potrafię kosztorysować w programie NORMA.
Projektuję w programie AutoCad, INSTALSOFT (Therm, OZC, San w wersji 4.6).
Posiadam prawo jazdy kat B.
Jestem osobą bardzo ambitną, pracowitą i otwartą na ludzi i nowe wyzwania.

Zapraszam na mój profil.

Proszę o kontakt.
Tel 664 663 381,
mail kasia_gorce@tlen.pl

Pozdrawiam!
Katarzyna Kądziela

Wyślij zaproszenie do