Temat: Oferta - Specjalista ds. Controllingu Operacyjnego

Miejsce pracy: Katowice
Region: śląskie
Opis stanowiska:
Praca nad planami operacyjnymi firmy
Monitorowanie zmian w zakresie działalności operacyjnej z jednoczesnym uwzględnieniem skutków tych zmian w budżecie firmy
Wykonywanie raportów z realizacji planów operacyjnych
Kreowanie informacji zarządczej
Wykonywanie analiz ekonomicznych
Wdrażanie nowych koncepcji controllingu operacyjnego
Sporządzanie sprawozdań ekonomicznych na potrzeby GUS
Współuczestnictwo w tworzeniu narzędzi informatycznych wspierających proces zarządzania operacyjnego

Wymagania:
Wykształcenie wyższe ekonomiczne ( preferowane o specjalności rachunkowość lub controlling)
Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy w controllingu, dziale ekonomicznym lub księgowości
Znajomość zasad rachunkowości i controllingu
Zdolność analitycznego myślenia,
Zdolność szybkiego uczenia się
Umiejętność pracy w zespole
Biegła obsługa komputera w zakresie Excel, Word, PowerPoint oraz Internetu;
Dodatkowym atutem będzie znajomość branży energetycznej

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Możliwość rozwoju zawodowego,
Praca w Spółce będącej jednym z największych producentów energii elektrycznej w kraju.
Zastrzegamy sobie prawo swobodnego wyboru ofert.

CV oraz list motywacyjny z zaznaczeniem nazwy stanowiska prosimy przesłać mailem na adres
kpodsiadly@pke.pl w terminie do 27 lipca 2008