Tomasz Gawroński

Tomasz Gawroński kierowca, Gyma

Temat: Zemsta jest słodka...

Witam. Na jakiś czas odstawiłem Fm08 z powodu braku czasu...lecz gdy zagrałem jeden mecz znów jestem w grze :) Otóż w spotkałem się z Man Utd w półfinale LM grając Arsenalem i niestety odpadłem, a następnie starłem się z nim w lidze i marzyłem o rewanżu za odpadnięcie z LM.Grałem na wyjeździe i do przerwy było gorzej niż źle...przegrywałem 2:0 i moi zawodnicy grali na same 6 co nie wróżyło dobrze. W rozmowie motywacyjnej zaznaczyłem że mogą grać na luzie i nie maja nic do stracenia i wtedy się zaczęło...W 70 minucie było już 2:3 dla Arsenalu, a gdy wprowadziłem Carlosa Vele za Adebayora stało się 2:6 i byłem zdumiony tym jak zagrali.Totalnie odmienili losy spotkania i tylko 2 piłkarzy dostali noty poniżej 8.Vela rozmontował ich w 20 min strzelając 2 gole i zaliczając 2 asysty..Taka jest magia Football Managera :)

P.S Jeśli ktoś chciałby zrzut z ekranu chętnie prześle

konto usunięte

miałem ostatnio dwa takie dreszczowce... gram Barcą, liga hiszpańska, jedna z ostatnich kolejek i mecz z Valencią na wyjeździe. jeśli przegram, to po mistrzostwie. do 80 minuty było 2-0 dla Valencii. w rozmowie motywacyjnej powiedziałem, żeby "dali z siebie więcej". Abidal wziął to sobie do serca na swój sposób, bo jeszcze dostał czerwoną kartkę. niemniej na posterunku był Henry i w ciągu dwóch minut zdobył dwie bramki... jest 85 minuta - myślę sobie, że jest git, remis daje mi jeszcze szansę na mistrza. w doliczonym czasie gry Henry przebiegł z piłką pół boiska, zostawiając za sobą chyba z 5-ciu piłkarzy Valencii i zdobył bramkę :D

ligę ostatecznie wygrałem :)

a teraz całkiem niedawno podobna rzecz z Getafe na wyjeździe, ale tym razem to Eto zdobył hat tricka na 3-2 :)
Jarosław K.

Jarosław K. senior copywriter

Dobra, dobra - Barcą czy Arsenalem to jednak łatwo przychodzi. Zawodnicy świetnie wypełniają polecenia taktyczne, no i w ogóle - co drugi z nich nosi w sobie potencjał geniusza.
Spróbujcie jakimś Getafe czy Crystal Palace!

równolegle gram Motorem Lublin :) i przyznam, łatwo nie jest

A u mnie odwrotnie... Grałem ManCity w Lidze Mistrzów (2 sezon) z Romą. Pierwszy mecz na wyjeździe 0:0. I gram u siebie, 80 minuta - prowadze 2:0 (obie Vagner Love). Więc postanowiłem dac swoim najważniejszym Love-Srna-Zhirkov troche luzu (za kilka dni ważny mecz z Chelsea)i ich zdjąłem. No i Totti mnie na 2:3 załatwił... nawet się nie zdenerwowałem - szczęka mi na klawiaturę opadła, bo kilka minut wcześniej miałem się za geniusza i ustalałem w głowie taktykę na Chelsea... :)
Jarosław K.

Ja wziąłem się za Betis (sentyment po Kowalczyku!) i było trudno. Cięgi od Barcy, Realu czy Valencii można jeszcze ścierpieć, ale najwiekszym rywalem klubu jest wymaksowana Sevilla. I przez 2 sezony dostawałem na wyjeździe dośc ostro (kilkoma bramkami). W trzecim sezonie zupełnie niespodziewanie wsadziłem arcyrywalom w meczu wyjazdowym 5:2 (Sobis zagrał fenomenalnie).

Duma mnie rozpierała przez cały tydzień!
Krzysztof Głuszczyński

Krzysztof Głuszczyński Head Of HR /
Callstack.io

Jeszcze fajniejsze są drużyny z niższych lig. Tam słaby dzień mojego bramkarza kończy się utratą pięciu bramek i porażką 3:5 (autopsja - cały mecz z moją wyraźną przewagą i bramkarz przeciwnika man of the match).

dzisiaj rano (bo fm z rana jak śmietana) gram Barcą u siebie z Tenerife w Pucharze Hiszpanii. generalnie na mecze pucharowe wystawiam rezerwowych, by nie marudzili, że nie grają w meczach o stawkę. tym sposobem w zeszlym sezonie zdobyłem puchar, więc gdy w 30 minucie przegrywałem już 1-3 pomyślałem, że chyba jednak warto wprowadzić kilka gwiazd na boisko... wszedł Messi i zrobiło się 5-3 :)

Taki jest właśnie fm :)Właśnie zakupiłem sobie do Arsenalu Francka Ribery oraz Javiego Martineza z Bilbao (łączna kwota 77mln euro) i póki co jestem zadowolony (po meczach towarzyskich) ale przyszła liga - 3 pierwsze mecze - i są 2 zwycięstwa i jeden remis,i to nie oni strzelali :) Zobaczymy co pokażą dalej...

P.S. Szukam pracy-w życiu codziennym-czy ktoś coś ma na temacie?