Marcin Kwiatkowski

Marcin Kwiatkowski Prezes Zarzadu,
GryfTechnologia sp.
z o.o.

Temat: Oferta pracy.

Dzień dobry,

oferta pracy dla elektronika.

Poszukujemy osób gotowych podejmować wyzwania, potrafiących odpowiedzieć na pytanie jak to zrobić?!. Mile widziane doświadczenie, mile widziane wykształcenie, bardzo mile widziana pasja, bardzo mile widziana umiejętność praktycznego rozwiązywania problemów.

Praca w Piszu na mazurach, udzielamy pomocy w znalezieniu lokum, partycypujemy w kosztach wynajmu.

Podstawowe obowiązki:
- projektowanie i budowa urządzeń elektronicznych
- dodatkową zaletą będzie umiejętność programowania w C

Oferujemy:
- prace przy nowatorskich projektach
- dla zaangażowanych pracowników również udziały w firmie

Prosimy o przesłanie CV, oraz dodanie informacji dotyczącej wykonanych projektów: zawodowo, amatorsko, w czasie szkoły, itd.

Rekrutacja:
Warunkiem otrzymania pracy jest praktyczne wykonanie urządzenia elektronicznego opartego o programowalny mikro kontroler.

Kontakt i szczegóły przez GoldenLine.
PozdrowieniaMarcin Kwiatkowski edytował(a) ten post dnia 04.08.09 o godzinie 13:54
Marek Buchacz

Marek Buchacz elektronik,
automatyk,
konstruktor

Dzień dobry
Jako stała praca mnie oferta nie interesuje, ale chętnie przyjmę w formie zleceń opracowanie fragmentów impulsowych. PCB i schemat w Protelu. marek_buchacz@wp.pl
pozdrawiam Marek Buchacz

konto usunięte

Witam Serdecznie. Mogę przyjąć ofertę w formie zleceń. Programowanie mikrokontrolerów w języku C oraz asembler. Projektowanie obwodów drukowanych w programie EAGLE.
adanielczok@onet.eu
Pozdrawiam

Następna dyskusja:

Oferta pracy -

Wyślij zaproszenie do