Temat: Oferta - Praca Kraków

Obowiązki:
* prowadzenie kontroli wewnętrznej dotyczącej wprowadzania danych związanych z płacami do SAP
sprawdzanie login raportów SAP oraz dokumentów źródłowych
* asystowanie transfer advisorom przy korekcie danych w systemie
* sporządzanie raportów (excel) i analiza najczęściej występujących błędów przy wprowadzaniu danych do systemu
* współpraca z transfer advisorami oraz team managerami

Wymagania:
* bardzo dobra znajomość języka angielskiego
* doskonałe zdolności analityczne
* doświadczenie w naliczaniu płac, składek, podatków, ZUS, ubezpieczeń lub doświadczenie w księgowości, biurze rachunkowym będzie dużym atutem
* umiejętność pracy z liczbami
* doskonała znajomość MS Office w szczególności Excel
* skrupulatność, dokładność
* mile widziana znajomość systemu SAP

Oferujemy:
* pracę tymczasową w międzynarodowej renomowanej korporacji
* zdobycie ciekawego doświadczenia
* atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: krakow@pl.randtsad.com