Agnieszka Fernandez

Agnieszka Fernandez Specjalista ds.
rekrutacji IT
Professionals sp. z
o.o.

Temat: praktykant/Stażysta Millenium Leasing sp. z o.o.

Millennium Leasing Sp. z o. o.

Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 25 lat oferuje profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięcza wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK BIUROWY / STAŻYSTA

Miejsce: Warszawa

Ofertę kierujemy do:

 Absolwentów kierunków: finanse, ekonomia itp. i/lub dyspozycyjnych studentów V roku.
 Osób gotowych do pracy w pełnym wymiarze godzin (8 godz. dziennie, od poniedziałku do piątku)
 Zainteresowanych rozwojem w obszarze finansów
 Mile widziane doświadczenie w pracy z klientami

Główne zadania:

• Wprowadzanie danych do systemu informatycznego
• Weryfikowanie dokumentów / umów / faktur itp.
• Zarządzanie korespondencją przychodzącą
• Przygotowanie dokumentów do archiwizacji oraz wysyłki
lub
• Obsługa zgłoszeń użytkowników systemu IT
• Prowadzenie rejestrów zgłoszeń / raportów

Osobom zatrudnionym oferujemy:
• Umowę absolwencką na 3 mies.
• Szansę zdobycia doświadczenia zawodowego
• Rozwój wiedzy i umiejętności
• Przyjazny zespół współpracowników

Dołącz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, rozwijającej się dzięki profesjonalnym i zaangażowanym zespołom pracowników.

Więcej o Millennium Leasing na: http://millennium-leasing.pl

Kandydatów zapraszamy do zgłaszania się poprzez wysłanie c.v oraz listu motywacyjnego na adres: agnieszka.ballester@millenniumleasing.pl.

Wysyłając aplikację prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. Nr 133, poz.883).