Andrzej Zasada

Andrzej Zasada Aby zagwarantować
sobie sukces,
zachowuj się
tak,jakby po...

Temat: Praca Piaseczno, Lesznowola, okolice

Monter - serwisant sieci internetowych i telewizyjnych

Opis stanowiska pracy
Wymagania które muszą być spełnione w 100%:
- prawo jazdy kat. B
- adres zamieszkania Piaseczno lub okolice (Konstancin)- lokalizacja biura
firmy ul. Żwirowa 28 Wilcza Góra (5 km od Piaseczna)
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości ( oprócz sieci światłowodowej posiadamy sieć radiową oraz własne maszty)
- osoba pracująca w naszym dziale musi mieć stałe łącze internetowe lub musi mieszkać w zasięgu naszej sieci
- praktyczna wiedza i umiejętności zarządzania systemami MIKROTIK i airOS UBNT

Wykształcenie:
- wykształcenie kierunkowe technik informatyk

Osoba na tym stanowisku musi także posiadać umiejętności :
• do wykonywania przyłączy telekomunikacyjnych: Internet, Telewizja Kablowa, VOIP
• do budowania sieci telekomunikacyjnych, w oparciu o okablowania budynkowe, sieci światłowodowe
• podstawowa znajomość technologii sieciowych,
• umiejętności zarządzania siecią urządzeń bezprzewodowych,
• praktyczna znajomość branży telekomunikacyjnej,
• umiejętność pracy pod presją i samodzielne rozwiązywanie problemów,
• bardzo dobra komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, praktyczne umiejętności monterskie
• dyspozycyjność poniedziałek-piątek 9-17 ( oraz dodatkowe dyżury serwisowe )

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie przyłączy telekomunikacyjnych: Internet, Telewizja Kablowa, VOIP,
• Budowanie sieci telekomunikacyjnych, okablowanie budynkowe, sieci światłowodowe
• Opieka nad sprzętem sieciowym i urządzeniami sieci kablowej TV
• Inne zadania związane z codziennym funkcjonowaniem działu technicznego
• Usuwanie awarii sieci telekomunikacyjnej, usuwanie awarii kablowych
• Wsparcie użytkowników (wizyty serwisowe, emailem, telefonicznie)

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
- praca w godz.9-17 poniedziałek-piątek
- narzędzia niezbędne do wykonywania prac na stanowisku

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Robbo Multimedia Sp. z o.o. z siedzibą w Wilczej Górze."