Ewa S. Kierownik ds.
Zarządzania Ryzykiem

Temat: Mecz Holandia - Włochy

Wspaniały mecz Holandrów!

A według komentarza włoskiego arbitra w przerwie meczu pierwsza bramka nie była spalona !!!

Przykro mi dla Włochów ale muszę przyznać, że kibicowałam Holandii.
Wygrali z Włochami po raz pierwszy od 1978 roku!

konto usunięte

Nie do konca tak bylo. Wloscy komentatorzy (zarowno podczas meczu jak i w przerwie) przytoczyli podobny przyklad z rozgrywek ligowych. Tam rowniez gol zostal zdobyty w sytuacji gdy jeden z obroncow znajdowal sie poza linia koncowa boiska. Roznica byla taka, ze zawodnik ten byl zdolny do gry w momencie gdy padl gol. W meczyu NL-IT obronca lezal na ziemi zwijajac sie z bolu: nie byl w stanie kontynuowac gry (w tamtym momencie).

Bramka ligowa zostala uznana (zreszta nie bylo co do tego wiekszych watpliwosci).

Bramke wczorajsza rowniez uznano, ale niesmak pozostal.

Tym niemniej wygral zespol lepszy i Wlosi powinni sie cieszyc ze skonczylo sie tylko 3:0, bo moglo byc duzo gorzej. Dzisiaj, juz na spokojnie moi koledzy sami doszli do tego wniosku.

mówimy nie dla antypiłce :) wracajcie do domu, macie sporo miast do posprzątania.