Marta Sokołowska

Marta Sokołowska Specjalista ds.
marketingu

Temat: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA / ACCOUNT...

Universo Sp. z o.o. - jesteśmy wrocławską agencją specjalizującą się marketingu internetowym. Działamy także na rynku e-commerce. Dodatkowo dla naszych Klientów oferujemy kompleksową obsługę z zakresu budowania strategii, grafiki, copywritingu i rozwiązań IT.

W chwili obecnej poszukuje osoby na stanowisko Account Executive.

Opis stanowiska:
nawiązywanie i podtrzymywanie trwałych relacji z kluczowymi Klientami i Partnerami;
pozyskiwanie nowych Klientów;
analiza potrzeb Klientów i prognoza przyszłych oczekiwań;
aktywna sprzedaż;
realizacja założonych planów sprzedażowych;
tworzenie strategii działań sprzedażowych;
przygotowywanie indywidualnych ofert;
współtworzenie planu budżetowego;
prowadzenie i koordynowanie kampanii marketingowych (direct mailing, display);
współpraca z innymi działami firmy przy realizacjach kampanii;
stały monitoring rynku;
reprezentowanie firmy na spotkaniach biznesowych.

Wymagania:
bogate doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami;
wysoki poziom inicjatywy własnej i pewność siebie;
wysoko rozwinięte umiejętności prezentacji produktu i oferowanych usług;
znajomość rynku e-commerce oraz marketingu online;
umiejętność negocjacji;
zdolności komunikacyjne, analityczne;
umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami;
umiejętność samoorganizacji i pracy pod presją;
asertywność i energiczność w działaniu;
biegła znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
wyższe wykształcenie związane z marketingiem, promocją, reklamą;
doświadczenie przy kampaniach direct mailing.

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania zapewniamy:
Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku.
Pracę w zmotywowanym, nastawionym na sukces zespole.
Dobrą atmosferę pracy, wyjazdy integracyjne i szkolenia.
Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

Zapraszamy do przesyłania swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca@universocompany.com

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).”Ten post został edytowany przez Autora dnia 02.03.15 o godzinie 14:12