Temat: Praca dla Protetyka Słuchu lub Asystenta Protetyka

PROGRESSO:
Progresso jako firma doradcza dostarczająca kompleksowe rozwiązania, specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla, obecnie dla swojego klienta – wiodącej firmy wyspecjalizowanej w doborze i sprzedaży aparatów słuchowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Protetyk Słuchu (Opole)

Rekrutujemy również do:
*Piła
*Gdańsk
*Opole
*Siedlce
*Łódź
*Warszawa
*Gryfino
*Leszno

Opis stanowiska:
*kompleksowa i profesjonalna obsługa pacjentów;
*doradztwo i sprzedaż produktów;
*diagnostyka i dobór najlepszego rozwiązania;
*organizacja i udział w akcjach promocyjnych;
*opieka posprzedażowa;
*obsługa systemów ERP ;
*kontakt z lekarzami;
*prowadzenie działań marketingowych;
*wykonywanie badań audiologicznych;
*budowanie i utrzymywanie stałych relacji z pacjentami.

Wymagania pracodawcy:
*ukończone studia kierunkowe lub kurs z protetyki słuchu;
*doświadczenie na podobnym stanowisku;
*predyspozycje do pracy z osobami starszymi i niepełnosprawnymi;
*komunikatywność i zaangażowanie w codzienną pracę;
*znajomość języka angielskiego – mile widziana
*prawo jazdy kat. B - mile widziane;
*dobra organizacja pracy, *systematyczność, sumienność;
*umiejętność doradzania i negocjacji.

DLACZEGO WARTO DO NAS APLIKOWAĆ
*bardzo atrakcyjny system premiowy - NAJLEPSZY W POLSCE !
*możliwość uczestnictwa w ciekawych *szkoleniach branżowych;
*pracę w przyjaznym środowisku;
*możliwość szybkiego awansu;
*możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
*stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę.

UMOWA BEZPOŚREDNIO Z PRACODAWCĄ!

Zapraszamy do aplikowania także osoby chcące rozwijać się w kierunku protetyki słuchu :)

CV można wysłać na adres: p.blazejczyk@progresso.net.pl
Kontakt: 721-888-721Ten post został edytowany przez Autora dnia 01.03.22 o godzinie 11:03