Temat: Praca dla managera projektów - zainteresowanych proszę o...

Philips Lighting Poland w Pile
Regionalne Centrum Dystrybucji

Poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier Dystrybucji
- Manager Projektów
(w zespole Europejskich Inżynierów Dystrybucji)

Dynamicznie rozwijające się Regionalne Centrum Dystrybucji (RDC) stanowi część struktury Philips Lighting Poland SA z siedzibą w Pile. Jest dostawcą usług dystrybucyjnych dla klientów firmy Philips w całej Europie środkowo - wschodniej. Zakres działań RDC obejmuje procesy magazynowania i wysyłki komponentów i produktów gotowych oraz obsługi celnej, spedycyjnej i transportowej.

Opis stanowiska:

Na stanowisku inżyniera dystrybucji - managera projektów dystrybucyjnych odpowiedzialny będziesz za prowadzenie i uczestniczenie w kluczowych projektach dotyczących procesów magazynowych i transportowych dla Philips Lighting w Europie.

Jako członek międzynarodowego zespołu Europejskich Inżynierów Dystrybucji dostarczać będziesz rozwiązań z zakresu usprawniania procesów dystrybucyjnych dla fabryk, centrów dystrybucji oraz business unitów Philips Lightingu położonych na terenie całej Europy.
W ramach RDC, będąc członkiem wydziału projektów, prowadzić będziesz projekty usprawniające cały łańcuch dostaw dla najszybciej rozwijającego się biznesu Philips Lightingu w Europie.

Twoim miejscem pracy będzie RDC Piła. Jednak zakres zadań wymagać będzie od Ciebie podróżowania po całej Europie z rosnącą częstotliwością.

Twoje obowiązki obejmować będą optymalizowanie przepływów transportowych (dobór tras, optymalizacja baz przewoźników, zwiększanie przestrzeni ładunkowej), optymalizowanie procesów magazynowania (layoutów, wdrażanie Activity Based Costing, systemów WSM).
Do twoich zadań należeć będzie również za optymalizowanie kosztów dystrybucji we współpracy z komórkami sprzedaży w zakresie procesu realizacji zamówień.

Nasze wymagania:

Zadania te wymagają: wykształcenia wyższego logistycznego (preferowane), kilkuletniego doświadczenia w supply chain management, w tym, co najmniej 2 letniego doświadczenia w zarządzaniu projektami, najlepiej związanego z wprowadzaniem usprawnień w zakresie gospodarki magazynowej, usług transportowych lub produkcji.
Niezbędne jest praktyczna znajomość nowoczesnych rozwiązań dystrybucyjnych, umiejętności związane z analitycznym podejściem do problemów, jak również zdolność patrzenia na projekty z szerokiej biznesowej perspektywy.
Ze względu na pracę w międzynarodowym środowisku bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest niezbędna.
Poszukujemy osoby z o silnej osobowości, proaktywnej postawie, doskonale się komunikującej i nastawionej na pracę zespołową.

Oferujemy:

Możliwość pracy i doskonalenia kompetencji w szybko rozwijającym się biznesie o zasięgu międzynarodowym. Pracę w dynamicznym i wymagającym środowisku, z międzynarodowymi ekspertami. Dostęp do najnowszej wiedzy i możliwość natychmiastowego wykorzystywania jej w praktyce.

konto usunięte

Civilight Shenzhen Semiconductor Lighting Co.,Ltd., are specialized in manufacturing LED lighting solutions in China,covering Spotlight, Bulb, tube light, ceiling and cabinet light and so on. Civilight currently operates a 7,000 m² factory with a team of 30 R&D crew and 600 employees. Our patented solutions are compliant with CE, RoHS and othere relevant certificates. Our products, especially Cyclone structure, have good reputation and enjoy a hot market all over the world, expecailly in Europe, North America and Japan. Many brand-light distributors, eg.GE, Sylvian, Bell are our regular customers. Besides, we also provide OEM/ODM service. Welcome to visit our website http://civilight.com for details. Main products as following:

1. High power LED Spotlight(cyclone design): MR11&MR16&GU10&JDR (1x3W, 3x1W)
2. High power LED Bulb: G45/G50/G60, A45/A50/A60, C50 (1X3W, 3X2W); C37 (SMD)
3. High power LED Ceiling light &Cabinet light (1x3W, 3x1W)
4. High power LED GX53 (3X1W)
5. SMD Tube light: 10cm/20/cm/50cm/100cm.
6. High power LED Par-series: Par20,Par30, Par38, Par56
7. High power LED Street Bulb

Should any of these items be of interest to you, please don't hesitate to let us know. We'll be happy to give you a quotation upon receipt of your detailed requirement concerning your specific interest.

Look forward to hearing from you soon

Best Regards

lisa

Lisa Lei
Overseas Dept.
Civilight Shenzhen Semiconductor Lighting Co., Ltd.
4-5/F., Building D, HongFa Hi-Tech Park, Shiyan Town, Shenzhen, 518108, China
TEL: +86-755-86026616
FAX: +86-755-86026609
E-mail:lisa.lei@civilight.com
MSN:lisa-lei2008@hotmail.com
SKYPE:lisa-lei2008

Wyślij zaproszenie do