konto usunięte

Temat: I Kongres GRC w Polsce (2015) - Audyt Wewnętrzny,...

I Kongres GRC w Polsce (2015) - Audyt Wewnętrzny, Kontrola Wewnętrzna, Zarządzanie Ryzykiem, Zgodność, Nadużycia

Zapraszamy do uczestnictwa w pierwszej edycji Kongresu GRC (2015) w Polsce. Kongres organizowany jest przez Fundację Edmunda J. Saundersa (FEJS) oraz IIC Chapter Poland.

Pierwszy Kongres GRC (2015) w Polsce przygotowany został w oparciu o 20-letnie doświadczenie organizatorów wcześniejszych kongresów oraz rozwiązania funkcjonujące w polskiej rzeczywistości gospodarczej.

Honorowy Patronat nad I Kongresem objął Dr. Frank Nasuti, Ph.D., CPA, CICA, CFE – Chairman The Institute for Internal Controls (IIC), a Patronat merytoryczny objął Andrzej S. Nartowski, wieloletni Prezes Zarządu Fundacji Polski Instytut Dyrektorów.

Kongres przeznaczony jest dla osób zajmujących się zarządzaniem ryzykiem, zgodnością, audytem wewnętrznym i kontrolą wewnętrzną, zapobieganie nadużyć, etyką w organizacji zatrudnionych na każdym szczeblu organizacyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem aktualnych i przyszłych menedżerów GRC.

W trakcie drugiego dnia I Kongresu GRC (2015) odbędzie się seria warsztatów w zakresie Audytu Wewnętrznego, Zarządzania Ryzykiem, Zapobiegania Nadużyciom. Dzięki uczestnictwu licznych przedstawicieli biznesu i administracji publicznej w roli prelegentów, będziecie mieli Państwo kontakt z praktycznymi rozwiązaniami na gruncie polskim.

Celem Kongresu GRC (2015) jest zaprezentowanie jego uczestnikom rozwiązań z zakresu Zarządzania, Ryzyka oraz Zapewnienia Zgodności niezbędnej w każdej organizacji. W trakcie Kongresu uczestnicy zostaną zapoznani z ideą oraz najpopularniejszymi modelami i rozwiązaniami w obszarze GRC.

Dlaczego każdy powinien wziąć udział w I Kongresie GRC (2015) w Polsce organizowanym przez Fundację FEJS i IIC Poland Chapter?
• pierwsza tak kompleksowa edycja,
• program dostosowany do aktualnych trendów Governance, Risk, Compliance, IC oraz potrzeb uczestników,
• formuła 1 dzień wykładów, 2 dzień (opcja) warsztatowy w całości opracowany przez ekspertów FEJS, PBSG, BT&A oraz IIC Poland Chapter,
• prowadzony przez prelegentów będących praktykami w zakresie zarządzania,
• kongres premiowany 18 punktami CPE,
• uzyskanie użytecznych rozwiązań do zastosowania w praktyce, zarówno w biznesie jak i administracji publicznej
• wymiana doświadczeń i poszerzenie sieci kontaktów biznesowych.

Cena za uczestnictwo w 1 dniu: 780 zł a za uczestnictwo w dwóch dniach: 1200 zł netto netto.

Szczegółowych informacji o Kongresie udziela opiekun pod numerem telefonu: 61 624 38 04, email: joanna.koterba@fejs.org.pl oraz na stronie: http://fejs.org.pl/konferencjaGRC/


Obrazek
Ten post został edytowany przez Autora dnia 27.07.15 o godzinie 21:45

konto usunięte

Temat: I Kongres GRC w Polsce (2015) - Audyt Wewnętrzny,...

Uwaga: Punkty CPE NASBA dla I Kongresu GRC.

Na podstawie złośliwego donosu, organizacja NASBA grzecznie nam zwróciła uwagę, że w chwili obecnej ilość przewidzianych kredytów (punktów) CPE nie pasuje do jeszcze niesfinalizowanego programu I Kongresu GRC.

Oczywiście, sprawdzimy czy to jest literówka, czy nie wszystkie zajęcia są jeszcze opisane, np. tzw. "General Session", i to uaktualnimy.

Chyba nawet z 90% Uczestników I Kongresu GRC nie zgłasza się do udziału z powodu CPE-ów, tylko dla wartości merytorycznej tego Kongresu i możliwości networkingu z profesjonalistami związanych z tematami omawianymi na tym pilotowym Kongresie, itp.

Natomiast, tym uczestnikom, którym potrzeba CPE-ów, zaproponujemy udział w innych zajęciach prowadzonych przez naszą grupę partnerską - na specjalnych warunkach, na przykład na koniec października/początku listopada odbędzie się specjalne Konferencja z okazji publikacji polskiego tłumaczenia COSO 2013.


Przecież sprawa jest mało istotna, gdyż jeszcze żadne CPE jeszcze nie były nikomu wydane, a Kongres dopiero się odbędzie 16-17 września. O tym, że to nijaki nieprzyjemny, mąci woda Leszek A. złośliwie doniósł do organizacji NASBA w tej sprawie, zamiast zwrócenie się do organizatorów z taką uwagą, opiszemy w późniejszym czasie. Chyba myślał, że zostanie anonimowy.

Typowo sukces tego Kongresu już komuś się nie podoba, już boli, i złośliwie chce/chcą jego organizatorom dokuczyć. Nic z tego! Chyba nie rozumieją, że dla nas Polaków taka podła działalność jest wstrętna i nieetyczna.Ten post został edytowany przez Autora dnia 05.09.15 o godzinie 12:22



Wyślij zaproszenie do