konto usunięte

Temat: Typy Forumowicza

Jak do tej pory to kompletnie pominęliśmy pewien specyficzny, niejako cięższy gatunkowo typ forumowicza

Czy ktoś odgadnie o kim mówię?
Izabela P.

Izabela P. Team Leader

Temat: Typy Forumowicza

ktos kto czyta a nic nie pisze?

konto usunięte

Temat: Typy Forumowicza

Izabela P.:
ktos kto czyta a nic nie pisze?
To jest akurat "lekki" typ

Gatunkowo cięższy to właściciele i moderatorzy.
Ich takt, lub jego brak rzutuje na klimat całej grupy.

Z przykrością zauważyłem, że niektórzy z nich niekoniecznie się nadają do roli decydentów.

ps. tym bardziej miło jest zauważyć, że tutaj jest po prostu wzorowo
Izabela P.

Izabela P. Team Leader

Temat: Typy Forumowicza

ooo dziekuje!
niekoniecznie kazdy dysponuje wystarczajaca iloscia czasu wolnego w pracy by sie udzielac ;)
Izabela P.

Izabela P. Team Leader

Temat: Typy Forumowicza

mysle ze Arek jest wzorowym wlascicielem grupy ;)

konto usunięte

Temat: Typy Forumowicza

Izabela P.:
mysle ze Arek jest wzorowym wlascicielem grupy ;)
Haha, wybiegło się przed szereg?

Ale o tych właśnie cięższych przypadkach forumowiczów chcę wspomnieć choćby dlatego, że od niedawna też sie do nich zaliczam, ze swoim oseskiem (zapraszam przy okazji: "On i Ona" - wyszukiwarka znajdzie, nie chcę tu spamować)

Bycie gospodarzem forum wymusza obowiązki - to jasne
Ale sa i inne aspekty - własciciel/moderator nie może się za bardzo dawać sprowokować. Bo przecież gospodarz na gościa nie powinien się obrażać. Zwłaszcza jak sam go zaprosił.

Dopuścić do konfliktów nie mozna, ale "gaszenie" wszelkich emocjonalnych wypowiedzi rodzi marazm, zastój w grupie.
Dla mnie jest to niezłe ćwiczenie asertywności,
Arkadiusz Kasprowskich

Arkadiusz Kasprowskich Szwajcaria
Ubezpieczenia

Temat: Typy Forumowicza

Ja nie jestem typem gospodarza-dozorcy. Jestesmy wszyscy dorosli.
To ze czasem kazdy z nas pisze:

raz lepiej - raz gorzej, raz sympatyczniej - raz zlosliwiej, raz do rzeczy - raz od rzeczy

jest w rzeczy samej bardzo interesujacym fenomenem. Przecie ja i Wy tez wszytko widzicie co sie dzieje. Wiecie kto ma dobry dzien.
Wiecie kto nie umie powiedziec wprost co mysli. Wiecie i widzicie.
To jest bardzo ciekawy, barwny kawal dnia. Ciekawy wirtualny czas.
Milo mi i zycze milego dnia.

arek
Marta Ż.

Marta Ż. studio legale

Temat: Typy Forumowicza

Witam jako "nowa" na forum o forum :-) Przyznam sie od razu, bez bicia, ze przez ostatnie dwie godziny bylam tym typem "lekkim", bo tylko czytalam.
PS. Swoja droga usmialam sie czytajac o tych typach forumowiczow. :-)
Arkadiusz Kasprowskich

Arkadiusz Kasprowskich Szwajcaria
Ubezpieczenia

Temat: Typy Forumowicza

Marta Z.:
Witam jako "nowa" na forum o forum :-) Przyznam sie od razu, bez bicia, ze przez ostatnie dwie godziny bylam tym typem "lekkim", bo tylko czytalam.
PS. Swoja droga usmialam sie czytajac o tych typach forumowiczow. :-)

Witaj Marta,

Przyznalas sie, ze sie usmialas. A do jakiego typu forumowicza zaliczylabys sama siebie? Jasne, ze jest ciezko pisac lekkim piorem o sobie czy sie zaklada, ze jest sie typem lekkim czy tez nie.

Mam czasem wrazenie, ze niektorym kobietom trudno jest pisac otwarcie o sobie. Nie pisze tego o Tobie, bo (jeszcze?) Cie nie znam. Pisze ogolnie. Kobiety lubia schowac sie w swoje odrebne forum, albo byc adorowane przez lubiacych flirtowac. Przyslowie atrament plami kobiete jest do pownego stopnia aktualne.

Witaj Marta i usmiechnij sie :)

Zycze Ci milych spotkan, interesujacych wymian mysli, zajmujacych dyskusji no i poznania ciekawych ludzi. A moze najlepiej byloby zyczyc Tobie tylko tego, czego sobie Ty sama zyczysz?
W kazdym badz razie, udanego dnia!

Arek
Arkadiusz Piotr Z.

Arkadiusz Piotr Z. sticky business

Temat: Typy Forumowicza

są też typy mieszane:)) nie mylić z kundelkami:)

pozdrawiam
Arkadiusz Kasprowskich

Arkadiusz Kasprowskich Szwajcaria
Ubezpieczenia

Temat: Typy Forumowicza

Arkadiusz Piotr Z.:
są też typy mieszane:)) nie mylić z kundelkami:)

pozdrawiam

Te mieszane typy sa w zasadzie najbardziej interesujace. Zobacz: Arkadiusz Piotr Zakrzewski - typ mieszany & chlopak na medal :)
Agnieszka Nocoń

Agnieszka Nocoń psycholog,
terapeutka

Temat: Typy Forumowicza

Arek Kasprowski:
Arkadiusz Piotr Z.:
są też typy mieszane:)) nie mylić z kundelkami:)

pozdrawiam

Te mieszane typy sa w zasadzie najbardziej interesujace. Zobacz: Arkadiusz Piotr Zakrzewski - typ mieszany & chlopak na medal :)

A kto to taki?
Arkadiusz Kasprowskich

Arkadiusz Kasprowskich Szwajcaria
Ubezpieczenia

Temat: Typy Forumowicza

Agnieszka Nocoń:
Arek Kasprowski:
Arkadiusz Piotr Z.:
są też typy mieszane:)) nie mylić z kundelkami:)

pozdrawiam

Te mieszane typy sa w zasadzie najbardziej interesujace. Zobacz: Arkadiusz Piotr Zakrzewski - typ mieszany & chlopak na medal :)

A kto to taki?

Witaj Agnieszko :)

Spojrz na usmiech Arkadiusza Piotra. Zobacz ile w tym usmiechu: dobroci, otwartosci, meskiej zalotnosci... Jeden obrazek moze wiecej powiedziec niz 10 000 slow.
Tego chlopaka mozna polubiec, nieprawdaz?

Agnieszko, zycze Ci w udanej niedzieli i przesylam Tobie do Londynu sympatyczne Pozdrowienia :)

Arek

Następna dyskusja:

Energia natury – gaz,...




Wyślij zaproszenie do