Michał Pietraś

Michał Pietraś Dyrektor Sprzedaży,
FlexLink Systems
Polska Sp. z o. o.

Temat: Ludzie z klasą zwykle dużo mówią...

Obserwuję co jakiś czas forum i takie właśnie wrażenie odnoszę. Lubimy wypuszczać z siebie niczym parę "mądre" teksty o klasie, coolturze, itp., ale jak pada konkretny pomysł "zróbmy coś z klasą", to bardzo szybko nabieramy wody w usta.
Co zatem myślicie, bo ja takie włąsnie wrażenie odniosłem (chociaż wrażenie nie paczka i odnosić nie trzeba)?

konto usunięte

Temat: Ludzie z klasą zwykle dużo mówią...

A jaki masz pomysł z klasą, to się wypowiemy-:)))
Cyprian K.

Cyprian K. TOTVS TVVS,sługa
Boży.

Temat: Ludzie z klasą zwykle dużo mówią...

Michał P.:
Obserwuję co jakiś czas forum i takie właśnie wrażenie odnoszę. Lubimy wypuszczać z siebie niczym parę "mądre" teksty o klasie, coolturze, itp., ale jak pada konkretny pomysł "zróbmy coś z klasą", to bardzo szybko nabieramy wody w usta.
Co zatem myślicie, bo ja takie włąsnie wrażenie odniosłem (chociaż wrażenie nie paczka i odnosić nie trzeba)?
Pewnie trzeba rozroznic ludzi z klasa szkolna:)))
I ludzi z pewnym poziomem intelektualnym:)))
Michał Pietraś

Michał Pietraś Dyrektor Sprzedaży,
FlexLink Systems
Polska Sp. z o. o.

Temat: Ludzie z klasą zwykle dużo mówią...

ano pomysł padł już z mojej strony. Np pomoc jakiemuś ośrodkowi dla dzieci/modzieży, hospicjum, itp... Ale niekoniecznie finansowa. Wszyscy gdzieś pracujemy, możemy przecież popytać, poszukać, itp. Jest tyle rzeczy, które mogą się przydać takim insttytucjom.
Ale na mój apel ludzie zareagowali opuszczaniem forum... :) Sad but true.
Cyprian K.

Cyprian K. TOTVS TVVS,sługa
Boży.

Temat: Ludzie z klasą zwykle dużo mówią...

Michał P.:
ano pomysł padł już z mojej strony. Np pomoc jakiemuś ośrodkowi dla dzieci/modzieży, hospicjum, itp... Ale niekoniecznie finansowa. Wszyscy gdzieś pracujemy, możemy przecież popytać, poszukać, itp. Jest tyle rzeczy, które mogą się przydać takim insttytucjom.
Ale na mój apel ludzie zareagowali opuszczaniem forum... :) Sad but true.
Widzisz niektorzy ludzie boja sie pomagac lub wstydza sie swoich ,,slabosci,,:))))
Ale na szczescie nie wszyscy to same gaduly :)))Zostali jeszcze szlachetni ktorzy wiecej robia niz mowia:)))
Arkadiusz Kasprowskich

Arkadiusz Kasprowskich Szwajcaria
Ubezpieczenia

Temat: Ludzie z klasą zwykle dużo mówią...

Michał P.:
Obserwuję co jakiś czas forum i takie właśnie wrażenie odnoszę. Lubimy wypuszczać z siebie niczym parę "mądre" teksty o klasie, coolturze, itp., ale jak pada konkretny pomysł "zróbmy coś z klasą", to bardzo szybko nabieramy wody w usta.
Co zatem myślicie, bo ja takie włąsnie wrażenie odniosłem (chociaż wrażenie nie paczka i odnosić nie trzeba)?

Czyzby? Ja nie odnosze takiego wrazenia. I poza tym znamy sie zbyt malo. A uogolnianie? Kto jest osoba docelowa? Kogo maja trafic te zarzuty? Ja czestokroc nabieram wody w usta kiedy nie rozumiem o co chodzi. No i nie rozumiem Ciebie Michal.
Michał Pietraś

Michał Pietraś Dyrektor Sprzedaży,
FlexLink Systems
Polska Sp. z o. o.

Temat: Ludzie z klasą zwykle dużo mówią...

Witaj Arku,

ciśnie mi się na usta :"uderz w stół", ale nie wiem czemu tak ostro reagujesz? Zapoczątkowałem pewną dyskusję - ot i tyle w temacie. Ale Twoje słowa skłaniają mnie do myśli, iż "coś masz na sumieniu"? :))

Tak poważnie, to ja nie rozumiem Ciebie... Nie kieruję myśli do nikogo konkretnego, a przykład z innego forum jest tylko przykładem.

Pzdr,

Michał
Arkadiusz Kasprowskich

Arkadiusz Kasprowskich Szwajcaria
Ubezpieczenia

Temat: Ludzie z klasą zwykle dużo mówią...

Michał P.:
Witaj Arku,

ciśnie mi się na usta :"uderz w stół", ale nie wiem czemu tak ostro reagujesz? Zapoczątkowałem pewną dyskusję - ot i tyle w temacie. Ale Twoje słowa skłaniają mnie do myśli, iż "coś masz na sumieniu"? :))

Tak poważnie, to ja nie rozumiem Ciebie... Nie kieruję myśli do nikogo konkretnego, a przykład z innego forum jest tylko przykładem.

Pzdr,

Michał

Nic z tego nie rozumiem.

Podobne tematy


Następna dyskusja:

Ludzie z klasa




Wyślij zaproszenie do