konto usunięte

Temat: GL zaczyna przypominać innych?

Dla mnie GL jest wyjątkowe, ale zaczynam spostrzegać już złe znaki...Płatne ogłoszenia, reklamy...sukces czasami jest złym doradcą. Co o tym sądzicie?

konto usunięte

Temat: GL zaczyna przypominać innych?

Renata Murith:
Dla mnie GL jest wyjątkowe, ale zaczynam spostrzegać już złe znaki...Płatne ogłoszenia, reklamy...sukces czasami jest złym doradcą. Co o tym sądzicie?
Władza "okupiona" sukcesem zawsze, na pewno demoralizuje.

Nie było i nie ma na to mocnych, znamy to wszyscy z własnego, ciemnego czy jasnego podwórka, można tylko probować wpływać na to, żeby owa 100% gwarantowana woda sodowa nie otumaniła do reszty ojców założycieli, czy dyrektorów, jak zwał tak zwał.

Lepsze jest wrogiem dobrego, ale ja akurat w przypadku GL liczę na to, że adminom uda się skanalizować nieuchronny (jak zwykle w obliczu sukcesu) napływ i aktywność trolli. Skanalizować, czyli po prostu spokojnie tolerować, ba, aktywizować nawet "dziwność" niektórych nawiedzonych grup, oby tylko względna zgodność z obowiązującym prawem czy net-etykietą była.

Niech tam sobie do cna pogawędzą, wszelakich cudownych naborów poczynią i jako w swoich potrzebach zaspokojeni dadzą żyć innym, mniej agresywnym w ideologii.

Bo o pełnej, z założenia biznesowej klasie nie ma co marzyć. Sukces w necie zawsze jest czymś "okupiony". Choćby stadami szatniarzy i kelnerów bez klasy, którzy udają szatniarzy i kelnerów z klasą ;)
(z całym szacunkiem dla tych z klasą! )

ps. uprzejmie wyjaśniam, ze ew. aluzje dotyczą tylko i wyłącznie mojej skromnej osoby ;), dla towarzystwa Cygan da się nawet powiesić :)
Arvind Juneja

Arvind Juneja Współtwórca @
Fangol.pl | Blogger
@ Fitback.pl

Temat: GL zaczyna przypominać innych?

Va Korzystanie z grup tematycznych
§ 36b. Zabrania się wysyłania biuletynów o charakterze komercyjnym.


także jak zobaczycie coś co łamie ten punkt zgłaszajcie!Arvind Juneja edytował(a) ten post dnia 27.11.07 o godzinie 03:35
Arkadiusz Kasprowskich

Arkadiusz Kasprowskich Szwajcaria
Ubezpieczenia

Temat: GL zaczyna przypominać innych?

Arvind Juneja:
Va Korzystanie z grup tematycznych
§ 36b. Zabrania się wysyłania biuletynów o charakterze komercyjnym.


także jak zobaczycie coś co łamie ten punkt zgłaszajcie!Arvind Juneja edytował(a) ten post dnia 27.11.07 o godzinie 03:35


Arvind, dobry Wieczor :)

sympatyczny chlopak jest z Ciebie :)

Udanej Niedzieli (jezeli nie tej, to nastepnej)
Arvind Juneja

Arvind Juneja Współtwórca @
Fangol.pl | Blogger
@ Fitback.pl

Temat: GL zaczyna przypominać innych?

a dziękuję :) dopiero teraz przeczytałem ale niedziela była dobra także dziękuję :)



Wyślij zaproszenie do