konto usunięte

Temat: Mistrz zmianowy/ Kierownik zmiany poszukiwany! Woj. łódzkie

Kierownik / Mistrz Produkcji

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Kierownika / Mistrza Zmiany będzie odpowiedzialna za:

* bezpośredni nadzór nad procesem produkcji oraz zarządzanie jej codziennym harmonogramem (hartowanie, laminowanie, cięcia szkła),
* zarządzanie podległymi pracownikami,
* dbałość o odpowiedni poziom efektywności zespołu oraz o utrzymanie wysokiej jakości produktu,
* tworzenie i prowadzenie dokumentacji.

Wymagania

Idealny Kandydat na to stanowisko posiada:

* wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki: wyższe techniczne lub zarządzanie produkcją),
* minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Kandydata na Kierownika Zmiany cechuje:

* umiejętność podejmowania kluczowych decyzji oraz kierowania zespołem,
* znajomośc języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
* gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

* atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
* pakiet opieki medycznej,
* szkolenia w Polsce i za granicą.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priv.